Rhodosele

3 views
Skip to first unread message

Олівія Богославська

unread,
Jun 13, 2026, 11:25:38 AM (14 days ago) Jun 13
to Free time
  Hei! Plaanime suvel Rhodosele minna ja kindlasti on kavas külastada Lindose valget küla. Kas seal liikumiseks on mõistlikum võtta pigem suurem maastur või peaks vaatama midagi väiksemat? Kuidas seal üldse parkimisega lood on?  

Nora West

unread,
Jun 13, 2026, 11:25:52 AM (14 days ago) Jun 13
to Free time
Lindose puhul unusta suured autod kohe ära, kui sa ei taha oma närve täielikult kaotada! Sealsed munitsipaalparklad on fanaatiliselt rahvast täis ja tänavad ülikitsad. Mina broneerisin meile väikesi mudeleid võrreldes lehelt https://roscar.gr/et/autorent-rhodos/ ühe armsa kompaktse väikeauto. Mahtusime igasse pilusse ja manööverdamine oli puhas rõõm, samal ajal kui suured linnamaasturid meeleheitlikult ringe tegid.  

субота, 13 червня 2026 р. о 18:25:38 UTC+3 Олівія Богославська пише:
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages