Fwd: KURIER FILMWEBU , numer 560/2012

2 views
Skip to first unread message

STUDIO FILMOWE

unread,
Mar 11, 2012, 3:49:34 PM3/11/12
to studio...@googlegroups.com


---------- Wiadomość przekazana dalej ----------
Od: <twoja...@filmweb.pl>
Data: 9 marca 2012 00:02
Temat: KURIER FILMWEBU , numer 560/2012
Do: studi...@gmail.com


Kurier filmwebu #560
9 marca 2012
Marcin Pietrzyk
Witajcie,

Filmweb od samego początku starał się być miejscem, w którym każdy ma możliwość wyrażania swoich poglądów. Do tej pory ta wymiana miała raczej charakter wypowiedzi pisanych. Tym razem poszliśmy dalej i w naszym studiu zarejestrowaliśmy rozmowę reżyserki filmu "Big Love" i naszego recenzenta tejże produkcji. Rezultat tej konfrontacji możecie obejrzeć na stronach Filmwebu. A kiedy już będziecie na portalu, zachęcam Was do wejścia do sekcji ankiety i wzięcia udziału w głosowaniu na film, który pokażemy w Iluzjonie na wspólnym pokazie z Filmoteką Narodową.

Marcin PietrzykPolecamy w serwisie:

PRO/CONTRA SPECIAL: Reżyserka "Big Love" vs. recenzent Filmwebu
Połączyło ich "Big Love", podzieliła cała reszta. Ich spotkanie zarejestrowała kamera Filmwebu. »
NA SKRÓTY: "Ostatni dom po lewej"
W dzisiejszym odcinku przypomnimy głośny debiut Wesa Cravena "Ostatni dom po lewej". Obraz do niedawna w wielu krajach pokazywany był jedynie w wersji ocenzurowanej. »
Hollywoodland: Nekrobiznes w Dolinie Niesamowitości
Kino jest dzisiaj jak Jezus Chrystus. Przy pomocy efektów specjalnych umie już nie tylko zamienić wodę w wino i rozmnożyć chleb, ale także pokonać śmierć. Cuda Hollywoodu budzą jednak w równym stopniu zachwyt co wątpliwości. »
POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI: Być jak Bogart. Humphrey Bogart
Dziś miałby 112 lat. Nie dożył nawet sześćdziesiątki. Jego przedwczesna śmierć sprawiła, że dołączył do pokolenia Jamesa Deana, co zagwarantowało mu status fenomenu kulturowego – zwłaszcza wśród Amerykanów. »
W NASTĘPNYM ODCINKU: Mroczny Rycerz Londynu
Detektyw John Luther jest tym, czego Londyn potrzebuje. To miasto, które jak w utworze The Clash "London Calling" – tonie i woła o pomoc. A Luther, cytując refren, mieszka nad rzeką. »
Szwed Joel Kinnaman nowym RoboCopem!
Doniesienia sprzed ponad tygodnia okazały się prawdziwe. Tytułową rolę w filmie "RoboCop" otrzymała gwiazda "Dochodzenia". »
Venom znów z szansą na własny film
Sony Pictures nie odpuszcza i mimo kilku nieudanych prób wciąż marzy o kinowym "Venomie". Studio prowadzi właśnie negocjacje z autorem "Kroniki" Joshem Trankiem, któremu zaproponowano stanowisko reżysera. »
Angelina Jolie odrzuca scenariusz "Salt 2"
Angelina Jolie odrzuciła scenariusz "Salt 2" napisany przez Kurta Wimmera ("Equilibrium"). Wygląda na to, że aktorka nie wycofała się z projektu, ale czeka na lepszy tekst. »
"Ludzka stonoga 3" powstaje, Laser i Harvey wracają
Jak informowaliśmy jesienią zeszłego roku na stronach Filmwebu, Tom Six przygotowuje kolejną, finałową część "Ludzkiej stonogi". »
Woody Allen zostanie alfonsem Johna Turturro
Woody Allen zagra jedną z głównych ról w niezależnej komedii "Fading Gigolo". Obraz wyreżyseruj i również w nim wystąpi John Turturro. »
Przyjdź w do Kina Atlantic i zobacz najnowszy film z Seanem Peannem!
W sobotę, 10 marca, o godz. 20.45 odbędzie się pierwszy w Warszawie pokaz przedpremierowy filmu "Wszystkie odloty Cheyenne'a". »

Multimedia:

Zwiastuny

Galeria zdjęć

Tapety

» Auta 2
» Szybcy i wściekli 5
» Kot w butach

Zobacz więcej

» A więc wojna
» LOL
» Iron Sky

Zobacz więcej

» Gnomeo i Julia
» Salt
» Diabeł

Zobacz więcejFilmweb TV

Premiery

John Carter
Tytułowy bohater był gwiazdą, jeszcze zanim dziadkowie Jamesa Camerona wpadli na pomysł, by powiększyć rodzinę. Carter to praszczur większości herosów z literatury i kina science fiction. »

Lorax
"Lorax" nie robi ani z dzieci, ani z towarzyszących im rodziców idiotów. Poza piękną stroną wizualną film ma też mocne, zaprezentowane w przystępny sposób przesłanie. »

Pewnego razu w Anatolii
"Pewnego razu…" jest propozycją dla miłośników subtelnego, artystycznego kina. »

Coś pięknego
Film Paolo Virzìego z 2010 roku to dla polskiego widza cudowna niespodzianka już tylko z tego powodu, że w ogóle trafia teraz na polskie ekrany. »

Zapiski z Toskanii
"Zapiski" kryją w sobie tajemnicę. Pod tym względem przypominają połowiczny, niedopowiedziany uśmiech Juliette Binoche. »

Jak upolować faceta
W teorii istniało sporo możliwości, by uczynić z "Jak upolować faceta" zabawną, lekką i przyjemną komedię romantyczną z elementami akcji. Jak to jednak często bywa, teoria poszła swoją drogą. »


Konkurs!
Wygraj bilety

» Warszawa: Mamy bilety na film "Ostatnia miłość na Ziemi". do 12 marca 2012
» Warszawa: Zobacz z nami film "Martha Marcy May Marlene". do 13 marca 2012
» Warszawa: Mamy bilety na film "Przetrwanie". do 14 marca 2012

Konkurs!
Wygraj na filmwebie

» Mój tydzień z Marilyn do 12 marca 2012
» John Carter do 14 marca 2012
» KONKURS TCM KINO I STYL do 16 marca 2012
» Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć do 18 marca 2012
» Elita zabójców do 20 marca 2012
» Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D do 21 marca 2012
» Niebezpieczna metoda do 22 marca 2012
» Jak upolować faceta do 24 marca 2012Jeśli nie chcesz otrzymywać kuriera, kliknij http://www.filmweb.pl/unsubscribe-newsletter. Jeżeli będziesz chciał ponownie go subskrybować wystarczy jeśli zaznaczysz właściwą opcję w Twoim profilu na www.filmweb.pl Kurier Filmwebu ukazuje się wyłącznie w formacie HTML. Jeśli twoj program pocztowy odczytuje ta wiadomość niepoprawnie kliknij link: http://www.filmweb.pl/newsletter

© 1998-2010 Omnigence sp. z o.o.

redakcja | wydawca | reklama | regulamin | polityka prywatności 


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages