Пошто је засад број позивница ограничен, прве три особе које одговоре на ову поруку тако да одговор стигне не пре него што истекне 24 сата од слања
On 6 окт, 08:51, Filip Miletić <fil...@gmail.com> wrote:
> 2009/10/5 Filip Miletić <fil...@gmail.com>
>
> > Пошто је засад број позивница ограничен, прве три особе које одговоре на
> > ову поруку тако да одговор стигне *не пре него што истекне 24 сата од
> > слања*
>
> Понављам, за оне који нису обратили пажњу: молим да се јавите најраније
> пошто истекне 24 сата откад је порука послата. Дакле не *што пре*, већ са
Чему толико компликовање, само пошаљи ... хвала унапред.
On Oct 8, 11:07 am, Filip Miletić <fil...@gmail.com> wrote:
> 2009/10/7 Саша Стефановић <djev...@gmail.com>
Парадоксално, да.ф
On Nov 18, 10:20 pm, Саша Стефановић <djev...@gmail.com> wrote:
> Касно "Марко" на Косово стиже ;) Бар што се мене тиче.
>
> Парадоксално, да.
У међувремену сам добио још неколико позивница, па ако неко жели да
добије налог на вејву, нек се јави.
ф