[Дигресија] Позивнице за Гуглов талас (Google Wave)

1 view
Skip to first unread message

Filip Miletić

unread,
Oct 6, 2009, 12:03:32 AM10/6/09
to Сорта
Имам неколико позивница за Гуглов талас (вејв?) (http://wave.google.com).  Ако је неко заинтересован да испроба изблиза, нека одговори на ову поруку, било приватно било на групу. 

Пошто је засад број позивница ограничен, прве три особе које одговоре на ову поруку тако да одговор стигне не пре него што истекне 24 сата од слања ове поруке — добијају позивнице. Кашњење од 24 сата стоји да позивнице не пропусте да добију они који у одсудном тренутку нису седели поред рачунара.  Ово важи само за тренутне чланове Сорте.

ф

Filip Miletić

unread,
Oct 6, 2009, 2:51:18 AM10/6/09
to Сорта
2009/10/5 Filip Miletić <fil...@gmail.com>

Пошто је засад број позивница ограничен, прве три особе које одговоре на ову поруку тако да одговор стигне не пре него што истекне 24 сата од слања

Понављам, за оне који нису обратили пажњу:  молим да се јавите најраније пошто истекне 24 сата откад је порука послата.  Дакле не што пре, већ са кашњењем, како би сви имали времена да виде поруку.

Они који су се јавили одмах, пожурили су цео дан.

Захвалан,
ф

Саша Стефановић

unread,
Oct 7, 2009, 8:03:13 AM10/7/09
to Српска отворена рачунарска терминологија
Ево ја се јављам. Послао си поруку јуче у 06:03, сада је 14:02 :) Да
ли сам уопште добро схватио ? Чему толико компликовање, само
пошаљи ... хвала унапред.

On 6 окт, 08:51, Filip Miletić <fil...@gmail.com> wrote:
> 2009/10/5 Filip Miletić <fil...@gmail.com>
>
> > Пошто је засад број позивница ограничен, прве три особе које одговоре на

> > ову поруку тако да одговор стигне *не пре него што истекне 24 сата од
> > слања*


>
> Понављам, за оне који нису обратили пажњу:  молим да се јавите најраније

> пошто истекне 24 сата откад је порука послата.  Дакле не *што пре*, већ са

Filip Miletić

unread,
Oct 8, 2009, 6:07:09 AM10/8/09
to so...@googlegroups.com


2009/10/7 Саша Стефановић <dje...@gmail.com>

Чему толико компликовање, само пошаљи ... хвала унапред.

„Компликовање“, да не би било после, е па ја нисам видео па ми промакло, спавао сам/био сам на пијаци/шта већ.

ф
 

Mилош Динић

unread,
Nov 18, 2009, 9:19:39 PM11/18/09
to Српска отворена рачунарска терминологија
Је л' имаш још тих позивница?

On Oct 8, 11:07 am, Filip Miletić <fil...@gmail.com> wrote:
> 2009/10/7 Саша Стефановић <djev...@gmail.com>

Filip Miletić

unread,
Nov 18, 2009, 9:22:06 PM11/18/09
to so...@googlegroups.com


2009/11/18 Mилош Динић <mozilla...@gmail.com>

Је л' имаш још тих позивница?


Парадоксално, да.

ф
 

Саша Стефановић

unread,
Nov 19, 2009, 1:20:26 AM11/19/09
to so...@googlegroups.com
Касно "Марко" на Косово стиже ;) Бар што се мене тиче.

Парадоксално, да.

ф


--
Саша Стефановић
site: http://djevrek.blogspot.com/
mail: dje...@googlemail.com
twitter: http://twitter.com/djevrek
NEW: http://kako-da.blogspot.com - kratka uputstva

филмил

unread,
Dec 20, 2009, 11:17:24 PM12/20/09
to Српска отворена рачунарска терминологија

On Nov 18, 10:20 pm, Саша Стефановић <djev...@gmail.com> wrote:
> Касно "Марко" на Косово стиже ;) Бар што се мене тиче.
>
> Парадоксално, да.


У међувремену сам добио још неколико позивница, па ако неко жели да
добије налог на вејву, нек се јави.

ф

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages