Fwd: nostalgicke hore bez

1 view
Skip to first unread message

Ivana Slavikova

unread,
Feb 6, 2010, 6:32:28 AM2/6/10
to socha-aplik...@googlegroups.com


---------- Správa poslaná ďalej ----------
Od: HORE BEZ <tv.sme....@gmail.com>
Dátum: 6. februára 2010 12:26
Predmet: nostalgicke hore bez
Komu:


dobry den/noc/rano/vecer,

V novom Hore bez navstivime vystavu Juraja Bartusza v Kosiciach a nostalgicky si zaspominame na mladost na vystave v Banskej Bystrici:

http://tv.sme.sk/v/13895/pocas-socializmu-sa-u-nas-konzum-zo-zapadu-romantizoval.html

Starsie diely nasej romantickej relacie najdete tu:
http://tv.sme.sk/relacia/hore-bez/
(pripadne http://kultura.sme.sk/r/kult_piatok/hore-bez.html)

ak nechcete byt informovani tymto sposobom, kludne odpiste a my vas vymazeme...

vela nostalgie zelaju
Lenka Klimesova, Maja Stefancikova a Omar Mirza
(tim Hore bez)



Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages