הרצאות (פתוחות לקהל הרחב בחינם) במהלך חודש אפריל 2013

0 views
Skip to first unread message

Haim Michael

unread,
Mar 21, 2013, 3:25:47 AM3/21/13
to Haim Michael

שלום רב,ברצוני להזמין אתכם ל-4 הרצאות (פתוחות לקהל הרחב בחינם) שאני אעביר במהלך חודש אפריל 2013. ההרצאות יתקיימו באודיטוריום בבניין 6 שבמכון הטכנולוגי בחולון. יש צורך להירשם מראש.


HTML Jump Start – יום שני ה-8 באפריל בשעה 1800

ההרצאה ברובה תכלול הסברים לשפת הסימון HTML ותכלול הדגמות מעשיות. ההרצאה מיועדת בראש ובראשונה לחסרי רקע. אנשים עם רקע בתיכנות גם יפיקו תועלת כיוון שיוכלו באמצעותה להתעדכן בחידושים שהופיעו ב-HTML5.

http://lifemichael-html-jumpstart-2013.eventbrite.com


WordPress Jump Start – יום רביעי ה-17 באפריל בשעה 1800

ההרצאה תכלול הסבר ל-open source projects שפותחו ב-PHP ותתמקד ב-WordPress. במהלך ההרצאה תודגם הקמה של אתראשר מבוסס על WordPress ויוסבר אופן השימוש בו. ההרצאה מיועדת גם לאנשים חסרי רקע בתיכנות.

http://lifemichael-wordpress-jumpstart-2013.eventbrite.com


PHP Jump Start – יום שני ה-22 באפריל בשעה 1800

ההרצאה תכלול הסבר כללי לשפת התיכנות PHP לרבות השוואתה לשפות תיכנות אחרות אשר משמשות לפיתוח Web Applications. ההרצאה תיכלול הדגמה מעשית לרבות כתיבת קוד יחד עם הקהל. ההרצאה מיועדת בראש ובראשונה לאנשים עם רקע בפיתוח תוכנה. אנשים ללא רקע בפיתוח תוכנה גם יוכלו להפיק תועלת.

http://lifemichael-php-jumpstart-2013.eventbrite.com


Android Jump Start – יום שני ה-29 באפריל בשעה 1800

ההרצאה תכלול הסבר למערכת ההפעלה Android ומרכיביה השונים, סקירה של האפשרויות הקיימות כיום בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד והדגמה מעשית בתוספת הסברים לפיתוח באמצעות Java ההרצאה מיועדת בראש ובראשונה לאנשים עם רקע בפיתוח תוכנה. מומלץ להגיע עם מחשבים אישיים לאחר שהורדתם והתקנתם את ה-Android SDK ADT Bundle )פרטים נוספים בקישור http://developer.android.com/sdk/index.html(. אנשים ללא רקע בפיתוח תוכנה גם יוכלו להפיק תועלת.

http://lifemichael-android-jumpstart-2013.eventbrite.com


אני אשמח אם תוכלו לשתף אנשים נוספים אשר עשויים למצוא עניין בהרצאות אלה.חג פסח שמח!


חיים.
--
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages