Laba diena,
penktadienį įvyko SMVT grupių vadovų ir koordinatorių susirinkimas, kurio metu:
1.
Buvo paskelbta, jog tezes pateikti reikia iki balandžio 18d. Pavyzdį
prisegu. Tezių apimtis - 300 žodžių, neskaitant autoriaus, darbo vadovo
pavardžių ir darbo pavadinimo.
2. Nuo šių metų į
VU MF plenarinę konferenciją pateks 1 darbas, kai grupės sekcijoje bus
pristatyti 5-10 darbų. O po to kas 8 darbus pateks po dar 1 darbą į
plenarinę konferenciją (jei pristatomi 18 darbų, tai į plenarinę
konferenciją keliauja 2 darbai ir t. t.)
3. Šįmet grupių sekcijos vyks 18-25 dienomis, o plenarinė konferencija vyks gegužės 26 d.
4.
Tas pats darbas negali būti vertinamas 2 kartus, tai yra, vienas
pranešimas, nesvarbu, ar pristatytas kaip stendinis/žodinis pranešimas konferencijoje,
ar tiesiog grupės sekcijos metu, vertinamas 1 kartą.
5. Naują balų vertinimo lentelę taip pat prisegu priminimui.
Visa informacija turėtų atsirasti medicinos fakulteto tinklalapyje per šią savaitę.
Geros dienos,
Akvilė