Sveiki!
Pasikeitė kursų medicinos bibliotekoje laikas. Jie bus spalio
17-18 dienomis tuo pačiu laiku. Skambino kursų organizatorė ir sakė, kad
netyčia supainiojo laikus. Jei kam netinka, galima būtų paderinti. Dar
yra laisvų vietų, jei kas sugalvosit, parašykit man :)
P.S. vis dar laukiu senųjų narių, kurie nebuvo pirmajame susirinkime ir
iki šiol su manimi nesusisiekė, atsakymo, ar nori likti mūsų grupėje.
Gero vakaro,
Akvilė Šmigelskytė