Похід: Товтри 2017

6 views
Skip to first unread message

Інфонапрям СТК Скіфи

unread,
Mar 14, 2017, 6:47:36 PM3/14/17
to Група Скіфи у Гуглі
Увага!
Якщо Ви хочете піти в похід на 3 дні і ще не ходили по Товтрам, маловідомим горам в Україні, або хочете піти ще раз, тоді запрошуємо до пішохідного походу вихідного дня, в якому Ви зможете дізнатися про цей край та відвідати заповідні місця.
Похід відбудеться
з 7 по 9 квітня 2017 р.
Від’їзд 6 квітня (четвер) ввечері,
повернення до Києва 10 квітня (понеділок) рано вранці
Витрати для студентів ~ 600 грн.
Для інших + різниця в вартості квитків
У витрати входить проїзд поїздом та автобусом до початку маршруту та назад до Києва, автобусна екскурсія по Сатанову та монастирю, екскурсія до Теребовлянського замку.
Під час походу будуть відвідані: м. Сатанів (залишки замку, костьол, пам’ятник «Скорботний Ісус», залишки синагоги, Польська брама, цвинтар), монастир в с. Сатанівська Слобідка (старинні келії, діюча церква, печерний храм), р. Збруч, санаторій „Товтри” (куштування мінеральної води (типу „Нафтуся”), відвідання трьох цілющих джерел (ночівля біля них), відвідання залишків древнього городища часів Київської Русі „Звенігорода”, знайомство з печерою „Перлина” (єдиної вертикальної печери на Поділлі, але без відвідання, так як мало часу і треба мати альпіністське спорядження), відвідання гроту монаха Матеуша, проходження по території заповідника „Медобори” та зустріч з первоцвітами та черемшею. Відвідання г. Бохит, на якому знаходилося давнє поселення та язичне капище, де стояв відомий у всьому світі Збручанський ідол (давньослав’янський бог Світовид). Знайомство з с. Личківці (залишки польського костьолу, пам’ятник „Усім померлим”, пам’ятник Заборовському, капличка з залишків мура, панській маєток). Відвідання міста Теребовля (замок, костьол, та інш.).
Керівник групи Віталій Олександрович. Моб. тел. 050-723-72-09.

Збір групи 21 березня (вівторок в 19.00) в клубі. Про участь в поході можете повідомити по телефону (прізвище, ім’я, курс, адреса, дата та рік народження, телефон, ел.пошта).
З собою мати студентський квиток та аванс у розмірі 300 грн. (для студентів) або 400 грн. (для інших) на придбання квитків на поїзд, замовлення маршрутки з Хмельницького.


Щоб не пропустити оновлення інформації, рекомендуємо слідкувати за нами в соцмережах:
https://vk.com/stkskify?w=wall-864317_2312%2Fall
https://www.facebook.com/stkskify/posts/1407230199338546

--
З повагою,
Інфонапрям СТК «Скіфи»

www.skify.org
Mailto:in...@skify.org
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages