Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Ma pro me nekdo CD skupiny ELAN ? Moc by me to potesilo!

3 views
Skip to first unread message

rich.de...@chello.at

unread,
Mar 21, 2003, 3:16:14 PM3/21/03
to
Vse,co mi muzes nabidnout ale jde mi predevsim o starsi hity "80 leta" (niesme zli, kralovna bielich tenisjek, atd...) Jsou to hity meho mladi a moc po nich touzim.Diky za ozvani a doufam ze pro me neco mas ?! Ahoj Andrea


martin edinger

unread,
Mar 22, 2003, 5:11:06 AM3/22/03
to
mam vsetko kompletne cd s tymito a inymi hitmi chces to ako mp3 alebo
komplet cd?
<rich.de...@chello.at> schrieb im Newsbeitrag
news:iqKea.83831$8L1.9...@news.chello.at...
0 new messages