Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Poloha hlasu

6 views
Skip to first unread message

Kvint

unread,
Nov 7, 2002, 3:11:56 PM11/7/02
to
Zdravim vas,
nevie niekto z vas nahodou
aku polohu hlasu ma James Hetfield
zo skupiny Metallica?
Bas, tenor alebo alt?

Diki moc


---
Outgoing mail is certified VIRUS FREE.
Skontrolované antivírusovým systémom AVG (http://www.grisoft.cz).
Verzia: 6.0.410 / Vírusová databáza: 231 - dátum vydania: 31.10.2002


Matus fantomas

unread,
Nov 8, 2002, 2:31:18 AM11/8/02
to
Kvint <zav...@pobox.sk> wrote:
-> Zdravim vas,
-> nevie niekto z vas nahodou
-> aku polohu hlasu ma James Hetfield
-> zo skupiny Metallica?
-> Bas, tenor alebo alt?

alt je zensky... muzske su tenor, baryton, bas
Hetfield ma tenor...

--
Matus "fantomas" Uhlar, uh...@fantomas.sk ; http://www.fantomas.sk/
Warning: I don't wish to receive spam to this address.
Varovanie: Nezelam si na tuto adresu dostavat akukolvek reklamnu postu.
He who laughs last thinks slowest.

Radosavljevic

unread,
Jan 16, 2003, 1:12:56 PM1/16/03
to
neviem
"Kvint" <zav...@pobox.sk> wrote in message
news:aqehif$ndq$1...@news.telecom.sk...
0 new messages