Sory, ze nie znam Slowackiego, ale mam nadzieje, ze zrozumiecie mnie
po Polsku. :)
W zimie 2006/07 slyszalem w Lomnicy Tatrzanskiej piekna piosenke.
Bardzo chcialbym znac jej tytul i wykonawce. Niestety nie udalo mi sie
jej nagrac, ale tutaj spiewam fragment, ktory udalo mi sie zapamietac:
http://www.republika.pl/hubertsud/news/sk.mp3
Bardzo prosze o identyfikacje tytulu i wykonawcy.
Pozdrawiam
Hubert z Polski :)