Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Koncert skupiny The Lord's Band...

2 views
Skip to first unread message

Marian Stepka

unread,
Feb 3, 2002, 1:26:10 PM2/3/02
to mga...@stonline.sk
Čaute;

Včera sa uskutočnil v kaviarni Esko koncert kres»anskej Gospelovej
skupiny The Lord's Band. Bliľąie informácie nájdete na adrese
http://www.thelordsband.sk/ vrátane moľnosti kúpi» si demo CD. Nie som
veµkým fanúąikom Kres»anskej hudby, ale toto je skutočne dobré. Vąetko
nájdete na spomínanej adrese, vrátane kontaktov.

--
Marian Stepka mailto:ste...@tris.sk
My wishlist http://www.amazon.com/exec/obidos/wishlist/UOEKRXWFAFPX/

uh...@fantomas.sk

unread,
Feb 4, 2002, 9:58:38 AM2/4/02
to
Marian Stepka <mst...@globtelnet.sk> wrote:
-> Čaute;

-> Včera sa uskutočnil v kaviarni Esko koncert kresťanskej Gospelovej
-> skupiny The Lord's Band. Bližšie informácie nájdete na adrese
-> http://www.thelordsband.sk/ vrátane možnosti kúpiť si demo CD. Nie som
-> veľkým fanúšikom Kresťanskej hudby, ale toto je skutočne dobré. Všetko
-> nájdete na spomínanej adrese, vrátane kontaktov.

Charakter tejto spravy ju zaraduje do skupiny SPAM. Prosim vyvaruj sa
posielaniu takychto post... pokial nevies ze o ne ma niekto zaujem...
--
Matus "fantomas" Uhlar, uh...@fantomas.sk ; http://www.fantomas.sk/
Warning: I don't wish to receive spam to this address.
Varovanie: Nezelam si na tuto adresu dostavat akukolvek reklamnu postu.
"The box said 'Requires Windows 95 or better', so I bought a Macintosh".

Marian Stepka

unread,
Feb 4, 2002, 5:46:57 PM2/4/02
to
Čau;

Spam nemám rád ani ja, ale ja si myslím, že ak sa niekde uskutoční
koncert, tak je to aj o oddychu aj o hudbe. Za ďalšie sa neskrývam za
žiadne prezývky a nepropagujem žiadne výrobky, ani nič podobné. Napísal
som len to, čo som zažil a čo sa skutočne stalo. Ak by si každý mal
myslieť o všetkom že sa najprv treba spýtať či má niekto záujem o
diskusný príspevok, asi by sa diskutovalo ťažko. Alebo to tu moderuješ?
Ak áno, tak treba prehodiť skupinu na moderovanú a ak si moderátor tak
môžeš filtrovať čo sem chodí. Ak nie tak nechaj ľudí diskutovať a nerob
si z toho vlastný piesok.

uh...@fantomas.sk

unread,
Feb 5, 2002, 5:04:40 AM2/5/02
to
Marian Stepka <mst...@globtelnet.sk> wrote:
-> Spam nemám rád ani ja, ale ja si myslím, že ak sa niekde uskutoční
-> koncert, tak je to aj o oddychu aj o hudbe. Za ďalšie sa neskrývam za
-> žiadne prezývky a nepropagujem žiadne výrobky, ani nič podobné. Napísal
-> som len to, čo som zažil a čo sa skutočne stalo. Ak by si každý mal
-> myslieť o všetkom že sa najprv treba spýtať či má niekto záujem o
-> diskusný príspevok, asi by sa diskutovalo ťažko.

ak napises ze sa kona koncert je to OK. Ale ked hned na to zacnes robit
reklamu webu na ktorom si mozes kupit CD tak to je SPAM. Skratka som ta
poziadal o to aby si si rozmyslel co sem pises.

-> Alebo to tu moderuješ?
-> Ak áno, tak treba prehodiť skupinu na moderovanú a ak si moderátor tak
-> môžeš filtrovať čo sem chodí. Ak nie tak nechaj ľudí diskutovať a nerob
-> si z toho vlastný piesok.

Mohol by si si odpustit tento ton vyjadrovania? Upozornil som ta na to ze si
napisal nevhodnu postu, tak sa prosim ta hned neohradzuj cenzurou, osobnymi
slobodami a podobne


--
Matus "fantomas" Uhlar, uh...@fantomas.sk ; http://www.fantomas.sk/
Warning: I don't wish to receive spam to this address.
Varovanie: Nezelam si na tuto adresu dostavat akukolvek reklamnu postu.

WinError #98652: Operation completed successfully.

Marian Stepka

unread,
Feb 23, 2002, 10:30:57 AM2/23/02
to
Čau;

Mohol by som si odpustiť čokolvek. Že sa tam predáva CD je pravda, ale
na druhej strane je pravda aj to, že je tam aj kopa iných vecí. Nečakaj,
že budú k tebe všetci milí, keď píšeš agresívne ako prvý. Najprv by si
mohol pouvažoavť aj nad tým, či to niekto ozaj robí s takým zámerom ako
si myslíš ty alebo nie. Nie všetko je také ako to na prvý pohľad vyzerá.

--
Marian Stepka mailto:ste...@tris.sk

If you would like to support me buy me anything from my wish list at
http://www.amazon.com/exec/obidos/wishlist/UOEKRXWFAFPX/

0 new messages