Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Program na nahravanie z CD

0 views
Skip to first unread message

Marian Cerny

unread,
Dec 8, 1998, 3:00:00 AM12/8/98
to
Hi!

>
> Potreboval by som poradit (podla moznosti aj s odkazom na prislusne
> stranky), kde by som mohol zohnat program, podla moznosti freeware alebo
> shareware, na nahravanie hudobnych skladieb z CD na HDD vo formate mp3. Za
> radu dakujem.
>
> Najlepsie by bolo, aby ten, kto mi bude radit mal s takymto programom
> vlastne skusenosti a neporadil mi nieco, co nebude stat za vela.
>
> Karol Liska, mailto:kar...@atlas.cz
>

Ok - mam na to dva programi.

1) Win DAC 32 - to je freeware na stahovanie trackov, alebo uriviek z CD do
WAV formatu. Napr. hodim CD BRAVO hity 23 CD 2 a stiahnem TRACK 1 do WAV.
Ten zaberie cca 60 MB hdd space v kvalite 44 kHz stereo.

2) jRPa compresor - je to tiez freeware, ale jeho uvedeny nazov nebude
presny (som v skole a moj kompik doma). Tento program komprimuje WAV do MP3
formatu. Je asi o osem krat rychlejsi ako MP3 compresor. Napr. nas WAV hodim
do MP3 a ten uz ma len 3.5 MB disk space (v 128 kb/s 44kHz stereo).

Len pre informaciu, virtualne sme stiahli jednu z najlepsich pesniciek all
over the world - a sice FAITHLESS - GOD IS A DJ

JoJo LASER

0 new messages