Ja ti neviem.zrovna sa zacinam trosku ucit robit s tymito "news"
a nech kukam jak kukam tak vobec nic nevidim,len tvoj odkaz...
co s tym?
-> Ja ti neviem.zrovna sa zacinam trosku ucit robit s tymito "news"
-> a nech kukam jak kukam tak vobec nic nevidim,len tvoj odkaz...
-> co s tym?
hladaj dalej... ked nikto nic nepise niet co citat...
cacsine ludi nanestastie usenet news nic nehovoria
--
Matus "fantomas" Uhlar, uh...@fantomas.sk ; http://www.fantomas.sk/
Warning: I don't wish to receive spam to this address.
Varovanie: Nezelam si na tuto adresu dostavat akukolvek reklamnu postu.
I wonder how much deeper the ocean would be without sponges.
29 Jun 02 12:14, uh...@fantomas.sk wrote to you:
PS>>>preco tu nic nie je
MH>> Ja ti neviem.zrovna sa zacinam trosku ucit robit s tymito "news" a
MH>> nech kukam jak kukam tak vobec nic nevidim,len tvoj odkaz... co s
MH>> tym?
u> hladaj dalej... ked nikto nic nepise niet co citat...
u> cacsine ludi nanestastie usenet news nic nehovoria
a ten zvysok, ten ked pocuje slovo usenet, tak sa mu jezia vsetky vlasy
na hlave a vybavuje si slova ako spam, nizka kultura prejavu, seno ..
;/(
.
.
.
este ze je tu fidonet ;/)
joejoe