Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Rozny uzivatelia na jednom pocitaci s W95

0 views
Skip to first unread message

Marek Ondrej

unread,
May 16, 1998, 3:00:00 AM5/16/98
to

>Mam jeden pocitac s nainstalovanymi Windows95, ktory vsak nepouzivam sam.
>Potreboval by som, aby pri spusteni pocitaca sa kazdy, kto s nim pracuje
>prihlasil menom a heslom tak, aby mal prostredie Windows95 usposobene
svojim
>potrebam a navykom. Toto sa mi podarilo zabezpecit pomocou HESIEL a
>UZIVATELOV v Ovladacich paneloch a pomocou aplikacie Nastavenie systemovej
>politiky. Potialto vsetko fungovalo. Lenze ja by som chcel a to bez
pouzitia
>dalsieho softwaru a hardwaru, aby som ja vystupoval v ulohe akehosi spravcu
>tak, aby ostatni, ktori pocitac pouzivaju mali pristup obmedzeny tak ako ja
>chcem a aby nikto s pocitacom nemohol pracovat bez mojho vedomia. Doposial,
>ak sa niekto prihlasil novym menom, ktore este system nepoznal, tak po
>zadani hesla mohol s pocitacom lubovolne narabat. Da sa toto dosiahnut
>prostriedkami Windows95?

Prostriedkami Win95 sa to bohuzial dosiahnut neda, ale este je WindowsNT
ktory tieto tvoje poziadavky dokaze plne uspokojit. Ak si na inete tak sa to
oplati. No potrebujes na to lepsi pocitac ako staci na Win95. Ja mam podobny
problem na Win98, dufal som ze to uz nejak doriesia, ale nestalo sa.

>Alebo existuje na to nejaka aplikacia, ktora je
>FREE?

S tou aplikaciou to je uz lepsie, existuje cosi ako SENTRY98, je to
celkom slusny softver, ja som skusal jeho trial verziu, ktora je na stranke
www.sentry98.com . Myslim ze sa ti oplati to vyskusat. Davaj vsak pozor na
heslo do programu, lebo ak ho zabudnes tak ako ja, nebudes most ani pridat
uzivatela a ak zakazes odoberanie programov, tak ho ani neodinstalujes a
neviem ako sa potom do toho dostanes. Dokonca je mozne zakazat aj pristup do
DOSu, ale neskusal som to.

0 new messages