Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Win95 Modem - zaznamnik

0 views
Skip to first unread message

Ján Repka

unread,
Nov 18, 1997, 3:00:00 AM11/18/97
to

Dobry den

Nainstaloval som si Faxmodem US Robotics Sportster Vi 14,4,
ku ktoremu bol program (pre primanie faxu, posty a zaznamnik-
-odkazovac) pod Windows 3,11 no pod Win95 robil blbosti
(neprimal vzdy faxi), takze som musel nainstalovat Microsoft
Exchange, ktory ale nema program zaznamnik-odkazovac.
Fax a posta funguje.

Nevie niekto či existuje program zaznamnik(na zaznamenavanie
hlasovych odkazov cez modem) pod Win95?
Nevie niekto kde by som zohnal original ovladač pre tento faxmodem
pod Win95?

Dakujem

J. R. |
mailto:re...@mail.pvt.sk |
------------------------------------------------------------------------


-------


Stefan Petrucha

unread,
Nov 21, 1997, 3:00:00 AM11/21/97
to

Ján Repka wrote:
...

> Nevie niekto či existuje program zaznamnik(na zaznamenavanie
> hlasovych odkazov cez modem) pod Win95?

Existuju cele softwarove baliky na toto urcene. Ja mam napr. Trio
Comm-Suite, co bolo pribalene k mojmu ZyXELu. Ale predava sa to aj
oddelene. Software si sam otestuje, coho je modem schopny. Cosi to
vsak asi bude stat.

> Nevie niekto kde by som zohnal original ovladač pre tento faxmodem
> pod Win95?

Daju sa downloadnut zo servera 3com.

Stevo

Ján Repka

unread,
Nov 23, 1997, 3:00:00 AM11/23/97
to

> > Nevie niekto či existuje program zaznamnik(na zaznamenavanie
> > hlasovych odkazov cez modem) pod Win95?
>
> Existuju cele softwarove baliky na toto urcene. Ja mam napr. Trio
> Comm-Suite, co bolo pribalene k mojmu ZyXELu. Ale predava sa to aj
> oddelene. Software si sam otestuje, coho je modem schopny. Cosi to
> vsak asi bude stat.

Vsak to. Najlepsi by bol lacny shareware, este lepsi freware.
To chcem moc, co? :))

> > Nevie niekto kde by som zohnal original ovladač pre tento faxmodem
> > pod Win95?
>
> Daju sa downloadnut zo servera 3com.

Daju, len pri instalacii pisu " Program nemoze byt spusteny
pod touto verziou Windowsu",
pridom mam Win95 a stiahol som pre Win95. :(

0 new messages