J. R. |
mailto:re...@mail.pvt.sk |
------------------------------------------------------------------------
-------
Existuju cele softwarove baliky na toto urcene. Ja mam napr. Trio
Comm-Suite, co bolo pribalene k mojmu ZyXELu. Ale predava sa to aj
oddelene. Software si sam otestuje, coho je modem schopny. Cosi to
vsak asi bude stat.
> Nevie niekto kde by som zohnal original ovladač pre tento faxmodem
> pod Win95?
Daju sa downloadnut zo servera 3com.
Stevo
Vsak to. Najlepsi by bol lacny shareware, este lepsi freware.
To chcem moc, co? :))
> > Nevie niekto kde by som zohnal original ovladač pre tento faxmodem
> > pod Win95?
>
> Daju sa downloadnut zo servera 3com.
Daju, len pri instalacii pisu " Program nemoze byt spusteny
pod touto verziou Windowsu",
pridom mam Win95 a stiahol som pre Win95. :(