Mal som trochu podobny problem, ale odinst. to asi nepojde. Tak isto
nepojde ani cez fdisk zrusit particia. (skusal som to, lebo ja som
nepotreboval zachranit udaje).
Takze aby som to zhrnul :
- odinst. asi nebude fungovat
- particia pojde zrusit asi len cez partition magic
- teoreticky (neskusal som) by mozno fungovalo cez Partiotion Magic
konvertnut NTFS particiu na FAT16 a potom by to mohlo byt vidiet aj z
W9x a udaje by sa dali zachranit a potom by sa to mohlo aj cele zrusit
freon
fr...@jpd.sk