A želiš še kakšen euro dodatno zaslužit. Če imaš okrog 15 minut časa
na dan, se da preko interneta kar nekaj zaslužit - vsaj za ene dobre
počitnice...lahko pa tudi več.
Če te stvar zanima klikni na http://www.emailmeform.com/fid.php?formid=145479
in lahko dobiš vsa potrebna navodila.
Lp,Tristan
Dušan Herman pravi:
> A ni to že za cajtom?
Misliš usenet? :D
-----BEGIN PGP SIGNATURE-----
Version: GnuPG v1.4.6 (GNU/Linux)
Comment: Using GnuPG with Mozilla - http://enigmail.mozdev.org
iD8DBQFI57LQB6mNZXe93qgRAkqDAJ975XJnxA8eVtdlreVZucG8UoFKWACfcfa9
kTbOrrhMTZRHIP43QR0mkF4=
=4igb
-----END PGP SIGNATURE-----