Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Danes ob 20ih

2 views
Skip to first unread message

Jure Sah

unread,
Feb 15, 2005, 2:26:05 PM2/15/05
to
Pozdrav,

Komu se da naredit Java igrico v kateri se šica italjanske fašiste? ;)

LP

--
Primary function: Coprocessor
Secondary function: Cluster commander

"V tem tiču grmi zajec!"
-- Vuk

"...recimo, da so fantje v tej
učilnici fi, punce pa so psi...
no, pa recimo, da so fantje psi."
-- Batagelj

"..ampak to je samo pol zgodbe.
Druga polovica je popolnoma drugacna."
-- Osredkar

Bostjan Lemut

unread,
Feb 16, 2005, 5:11:08 AM2/16/05
to
Jure Sah wrote:
> Pozdrav,
>
> Komu se da naredit Java igrico v kateri se šica italjanske fašiste? ;)
>
> LP
>

Vcasih je imela Mladina na svoji strani igrico: Fojba 2000, kjer si
lahko izbiral, ali bos v brezno metal fasiste ali belogardiste...

lp,

Bostjan

http://www.mladina.si/projekti/igre/

0 new messages