Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Drnovskovi pozivi

3 views
Skip to first unread message

Jure Sah

unread,
Feb 2, 2006, 12:00:04 PM2/2/06
to
Pozdrav,

Zadnje case se v medijih pojavljajo vsi ti članki o dejavnostih našega
predsednika ( http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,35,114021 itd). V
enem izmed teh, ki sem ga gledal po TV SLO, je bilo iz njegovih ust
slisati da bo ta zadeva s katero se ukvarja javna, odprta za ideje in
debato z strani ljudstva, itd (sem narobe razumel?).

Ob tem bi človek pomislil da obstaja kraj (navidezni ali resnicni), kjer
se ima ta debata možnost dogajati in kamor se stekajo omenjene ideje
ljudstva. In s tem ne mislim njegovih sestankov z izbranimi podjetniki.
Izbrani podjetniki niso ravno primerni vzorec za "ljudstvo".

Mislim razumem da je stvar smrtno resna, da predsednik nima časa za se
ukvarjat z vsakim posameznikom, itd ampak... če človek nekaj reče... ?!
Mene stvar res zelo zanima / navdušuje pa nimam kam s tem občutkom.

Obstaja kako neuradno spletno mesto kjer je mogoče izvajati prej
omenjeno debato?

Hvala za odgovore in LP,
Jure

Matjaz Straus

unread,
Feb 10, 2006, 10:27:28 AM2/10/06
to
Eh ... edino to je jasno, da v newsih tega ne bo, saj ta medij, zal,
izumira (vsaj v tej obliki).

Lep pozdrav,

Matjaz

Simon Mihevc

unread,
Feb 11, 2006, 8:25:05 AM2/11/06
to
> Eh ... edino to je jasno, da v newsih tega ne bo, saj ta medij, zal,
> izumira (vsaj v tej obliki).

Če vprašaš mene so novičarske skupine še daleč od izumrtja. O tem priča
tudi po več 100 sporočil dnevno na skupinah na katere sem prijavljen.

>
> Jure Sah wrote:
>
>>
>> Obstaja kako neuradno spletno mesto kjer je mogoče izvajati prej
>> omenjeno debato?

Brez problema lahko odpreš temo na forumih Dela, Dnevnika, RTV,...

Lep pozdrav,
Simon Mihevc.

Jure Sah

unread,
Feb 12, 2006, 8:37:35 PM2/12/06
to
Simon Mihevc wrote:
>> Eh ... edino to je jasno, da v newsih tega ne bo, saj ta medij, zal,
>> izumira (vsaj v tej obliki).
>
> Če vprašaš mene so novičarske skupine še daleč od izumrtja. O tem priča
> tudi po več 100 sporočil dnevno na skupinah na katere sem prijavljen.

Od trollov ali od zainterestiranih bralcev? :>

--
Model: INFJ
Primary function: Coprocessor
Secondary function: Cluster commander

http://www.thought-beacon.net


"...need lots of luck,
a bit of Google,
and some Dust..."
-- CosMix

Simon Mihevc

unread,
Feb 13, 2006, 9:03:34 AM2/13/06
to
>
>>> Eh ... edino to je jasno, da v newsih tega ne bo, saj ta medij, zal,
>>> izumira (vsaj v tej obliki).
>>
>>
>> Če vprašaš mene so novičarske skupine še daleč od izumrtja. O tem
>> priča tudi po več 100 sporočil dnevno na skupinah na katere sem
>> prijavljen.
>
>
> Od trollov ali od zainterestiranih bralcev? :>
>

Od vseh, s čimer pa pravzaprav ni nič narobe. Vedno se najdejo tudi
konstruktivni odgovori, ki so zadosti informativni, da upravičujejo
prijavljenost na določene skupine.

Lep pozdrav,
Simon Mihevc.

Jan Kalin

unread,
Feb 14, 2006, 4:43:59 AM2/14/06
to
In article <is%Hf.61$oj5....@news.siol.net>, Simon Mihevc wrote:
>>
>>>> Eh ... edino to je jasno, da v newsih tega ne bo, saj ta medij, zal,
>>>> izumira (vsaj v tej obliki).
>>>
>>>
>>> Če vpraąaą mene so novičarske skupine ąe daleč od izumrtja. O tem
>>> priča tudi po več 100 sporočil dnevno na skupinah na katere sem
>>> prijavljen.
>>
>>
>> Od trollov ali od zainterestiranih bralcev? :>
>>
>
>Od vseh, s čimer pa pravzaprav ni nič narobe. Vedno se najdejo tudi
>konstruktivni odgovori, ki so zadosti informativni, da upravičujejo
>prijavljenost na določene skupine.

Res. In razmerje signal/sum je *zelo* je odvisno od skupune. sci.physics,
npr., je takorekoc neuporabna. Od prispevkov na alt.politics je mogoce 15%
uporabnih, na NG za Pocket PCje pa je velika vecina pametnih prispevkov.
Da ne omenimo, da je alt.binaries.* zlata vredna stvar!

--
/"\ Jan Kalin (male, preferred languages: Slovene, English)
\ / http://charm.zag.si/eng/, email: "name dot surname AT zag dot si"
X ASCII ribbon campaign against HTML in mail and postings.
/ \ I'm a .signature virus. Copy me to help me spread.

0 new messages