Umetnic wrote:
> Hej, a mi mogoce ve kdo povedat, kako se na starejsih videorekorderjih cisti
> glava in s kaksnim sredstvom?
> (ce se sploh kdo spozna na to ;-) )
ja mislim, da je stvar čisto enostavna, postopek je pa enak za starejše ali
pa novejše VCR-je.
gres v trgovino in kupis čistilno video kaseto. simple as that! :)
kupis jo lahko v Coming trgovinah ali pa povsod drugje kjer prodajajo akustiko.
koštala te bo približno enga jurja. je več različnih vrst.
lahko pa odpreš pokrov VCR-ja in glavo na lahko obrišeš z krpico namočeno v
alkohol, samo rajši kupi čistilno kaseto, da ne boš kej pokvaril.
pozdrav
>Hej, a mi mogoce ve kdo povedat, kako se na starejsih videorekorderjih cisti
>glava in s kaksnim sredstvom?
>(ce se sploh kdo spozna na to ;-) )
>Hvala za odgovor, Umetnic ofb...@hotmail.com
>
>
>
Bučko, kupi čistilno kaseto, vloži, zavrti in konec. Zraven dobiš
tekočino na bazi alkohola, ki ga seveda ne smeš popiti.
>
> Bučko, kupi čistilno kaseto, vloži, zavrti in konec. Zraven dobiš
> tekočino na bazi alkohola, ki ga seveda ne smeš popiti.
Pa kir fotr je dal tole v vse možne konference? A ni bk?
Slawc
--
------------------------------------------------------------
MODEM -- Monumentally Overpriced Data Eating Machine.
------------------------------------------------------------
Umetnic ofb...@usa.net
(Weekend Surfer)
>
>Pa kir fotr je dal tole v vse moľne konference? A ni bk?
>
>Slawc
Sori Slawc...upam, da te ne moti prevec....ocitno ne, sej zamujas s
komentarjem aka 6 tednov ;)
Komentar ni potreben...da bo ze konc tega cross-postanja po moji krivdi...
LEPozdrav !
Umetnic ofb...@usa.net
(Weekend Surfer)