Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Mobitel --> SMS

0 views
Skip to first unread message

Ludvik Rogan - LAjCi

unread,
Feb 12, 2001, 6:57:20 PM2/12/01
to
> ampak le ce klices..... Sicer pa obstajajo tudi SMS Bomberji; bi prilozil,
> ampak raje ne!
> Pozdrav!
glede smsm bomberjev, njihovo delovanje "po aferi" (se spomnite tislo v
lasnkem letu ko so bili phone loosers of slowenia na pop tw-ju bi baje naj
mobitel mel neke zapore, da z dolocene hoste nebi mogel isto casno poslati
vec sms sporocil, ce zaveva v praksi deluje nevem, vendar mislim da ja
(stran phoneloosers-"kmalu bo navaoljo nova verzija programa, ki bo
delovala")


--
lp
LAjCi
---
lud...@lajci.cjb.net
http://lajci.cjb.net


0 new messages