Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

mail

1 view
Skip to first unread message

Kunte Kinte

unread,
Dec 9, 1999, 3:00:00 AM12/9/99
to
Ponovno sem nasnel>Outlook Expres.Zdaj pa ne vidim oziroma ni prikazana
nobena stara pošta.Ali je sploh kakšna možnost ,da vse povrnem na prejšnje
stanje.

--
LP Andrej

Simon Golicnik

unread,
Dec 10, 1999, 3:00:00 AM12/10/99
to
Po instalciji moras povedati Outlooku v kateri direktorij naj ti shranjuje
posto. Pokazes mu prejsnji direktorij in to je to.
Ce imas OE 5 se poigraj z File -> Import -> Messages
LP SImon
Kunte Kinte <ku...@slo.net> wrote in message
news:WXV34.77$OV....@news.siol.net...

Umetnic

unread,
Dec 10, 1999, 3:00:00 AM12/10/99
to
Tudi jaz stare poste niti pod razno nisem mogel dobiti nazaj...$-(( Mogoce
zato, ker je na strezniku ni vec, bila pa je v starem OE shranjena lokalno
na disku...verjetno da je to, jaz ne vidim druge razlage...
lp
Umetnic

Peter

unread,
Dec 10, 1999, 3:00:00 AM12/10/99
to
Outlook express shranjuje vso posto v c:\windows\Application
data\Microsoft\Outlook Express\Mail\ in sicer v stisnjenih datotekah
*.mbx (vsebina) in *.idx (podatki) npr : prejeto.mbx in prejeto.idx,
poslano......itd.
Ce si na novo instaliral Outlook express, ti je verjetno to mapo
instalacijski program prepisal s praznimi datotekami, torej je posta
izgubljena.
Ce pa si pred tem (ali kdaj prej) naredil backup kopije te mape ali diska,
potem vsebino te mape (ne brisi mape, ampak le vsebino v njej!!!) prepisi s
starimi datotekami. Zadeva preverjeno deluje. Priporocam ti da za vsebino
te mape redno delas kopije. Pa srecno.
Simon Golicnik je v sporočilu <82qi8s$13h$1...@strelovod.uni-mb.si> napisal ...

>Po instalciji moras povedati Outlooku v kateri direktorij naj ti shranjuje
>posto. Pokazes mu prejsnji direktorij in to je to.
>Ce imas OE 5 se poigraj z File -> Import -> Messages
>LP SImon
0 new messages