Outlook express shranjuje vso posto v c:\windows\Application
data\Microsoft\Outlook Express\Mail\ in sicer v stisnjenih datotekah
*.mbx (vsebina) in *.idx (podatki) npr : prejeto.mbx in prejeto.idx,
poslano......itd.
Ce si na novo instaliral Outlook express, ti je verjetno to mapo
instalacijski program prepisal s praznimi datotekami, torej je posta
izgubljena.
Ce pa si pred tem (ali kdaj prej) naredil backup kopije te mape ali diska,
potem vsebino te mape (ne brisi mape, ampak le vsebino v njej!!!) prepisi s
starimi datotekami. Zadeva preverjeno deluje. Priporocam ti da za vsebino
te mape redno delas kopije. Pa srecno.
Simon Golicnik je v sporočilu <82qi8s$13h$
1...@strelovod.uni-mb.si> napisal ...
>Po instalciji moras povedati Outlooku v kateri direktorij naj ti shranjuje
>posto. Pokazes mu prejsnji direktorij in to je to.
>Ce imas OE 5 se poigraj z File -> Import -> Messages
>LP SImon