Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

mail in out?

5 views
Skip to first unread message

Medjugorje-si.org

unread,
Aug 3, 2000, 3:00:00 AM8/3/00
to
Ali bi mi kdo lahko razjasnil zakaj, ne morem poslat poste z arnes mailom ko
sem priklopljen na siol in obratno z siol mailom ce sem priklopljen na
arnes, isto se mi dogaja ce uporabim tretji mail in ne morem poslat ne skozi
arnes ne skozi siol. Posto lahko prejemam iz katerega koli racuna ne glede
na provajderja. Prav takolahko sam sebi posljem in dobim posto normalno
nazaj.
Hvala za odgovor
Herman

Gorazd Bozic

unread,
Aug 4, 2000, 3:00:00 AM8/4/00
to

Verjetno zaradi zascite pred "mail-relaying". Gre za to, da
turbo-oglasevalci uporabljajo tuje mail streznike za razposiljanje
svojih oglasov. Zato so se uvedle omejitve na postnih streznikih,
najbolj splosna pa je: posiljatelj ali naslovnik mora biti lokalen. Ce
torej probas preko ARNES-ovega mail streznika poslati posto z siol.net
naslovom, naslovnik pa je recimo nekje na email.si, bo posiljanje
zavrnjeno. Ce uporabis ARNES-ov naslov guest.arnes.si, pa bo delalo.

Gorazd

0 new messages