Enkrat sem na eni skupini tu nasel en "dopis", ki se zacne nekako takole:
"You are undoubtedly a spammer, ....", sledi pa mu nekaj alinej s prostori
za "obkljukanje" opcij. Misljeno je bilo kot fora, ki si jo komu poslal.
Ce ima to kdo "pri roki", bi prosil, ce lahko pripopa na tole "tablo" ali pa
mi poslje po e-mailu. Hvala.