Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Cudna sprememba velikosti pisave v OE5

5 views
Skip to first unread message

Nejka Galun

unread,
Aug 14, 2000, 3:00:00 AM8/14/00
to
Pozdravljeni!

Na Webu sem nasla naslov, na katerega sem hotela odpisati: kliknem dani
naslov, odpre se okno mojega mailerja (OE5, slovenska razlicica), natipkam
nekaj besed - in
pisava se je spremenila na 24 pt.
Od takrat problem ostaja, le da je zdaj velikost crk 18 pt in je *ne morem*
spremeniti: v okencu nad mailom ali v Oblika>Pisava sicer lahko kliknem na
14 pt, a se velikost takoj spremeni nazaj na 18. (Kot privzeto sem nastavila
tudi drugo pisavo, pa ne pomaga.) To se dogaja tudi pri odgovarjanju.
Seveda imam kot privzeto velikost v Orodja>Moznosti>Sestavljanje>Posta
nastavljeno (Bookman Old Style) 14 pt.
Maili z vnaprej dolocenimi tiskovinami delujejo pravilno.
Sicer nista ne sveze updatan Norton ne ScanDisk nic nasla, a se bojim, da je
nekaj hudega.
Kaj naj naredim?

Za vsako pomoc se ze vnaprej zahvaljujem,

Nejka

(Malo sem se preizkusala: pisala sem vrstice in pritiskala Enter, pri cemer
se je velikost pisave v vsaki vrstici *sama od sebe* spremenila - do 24 pt,
nato pa ostala pri 18. Sicer lahko oznacim besedilo in kliknem na neko
velikost - deluje pri vseh razen pri 14 pt.)

Agent V.M.

unread,
Aug 20, 2000, 3:00:00 AM8/20/00
to
Ti si pa sinonim za nesreco na tem koncu Useneta, kaj?

LP,
V.M.

--
--
If you want to answer me, please remove the word NOSPAM from my e-mail address.
It is only used against automatic spamming.

Nejka Galun <nejka...@uni-mb.si> je v sporočilu novic 8n9afb$cjn$1...@strelovod.uni-mb.si napisal
...

Nejka Galun

unread,
Aug 25, 2000, 3:00:00 AM8/25/00
to
Pozdravljeni!

Mogoce je moj problem res bil preprost, ampak morda se pojavi se komu, ki se
ne bo takoj znasel.
Lahko se naredi tole, kar je zapisano v clankih na
http://support.microsoft.com/support/kb/articles/Q232/0/01.ASP
in
http://support.microsoft.com/support/kb/articles/q240/7/30.asp .

Sama sem upgradala na IE/OE 5.5 - in je problem prav tako izginil.
Dosti pozdravov,

Nejka

In Agent V. M.: Ne, nisem sinonim za nesreco!


"Nejka Galun" <nejka...@uni-mb.si> wrote in message
news:8n9afb$cjn$1...@strelovod.uni-mb.si...

0 new messages