Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

POP3

1 view
Skip to first unread message

Matej Huš

unread,
Jun 13, 2000, 3:00:00 AM6/13/00
to
Pozdravljeni !

Ali kdo ve kje bi lahko dobil POP3 e-naslov (brezplačno) in bi lahko mail
pregledoval iz Outlook Expressa.
Vem da se da to narediti na www.email.si ampak mi to ne dela, ker dobil neko
glupo sporocilo od MAILER...@email.si.

lp, M Hus

--
If yor friends aren't your friends, what else can you do ?

Branko Drevensek

unread,
Jun 14, 2000, 3:00:00 AM6/14/00
to
On Tue, 13 Jun 2000 13:39:47 +0200, "Matej Huą"
<mate...@guest.arnes.si> wrote:

>Pozdravljeni !
>
>Ali kdo ve kje bi lahko dobil POP3 e-naslov (brezplačno) in bi lahko mail
>pregledoval iz Outlook Expressa.
>Vem da se da to narediti na www.email.si ampak mi to ne dela, ker dobil neko
>glupo sporocilo od MAILER...@email.si.

mail.yahoo.com

Pop3 dostop moras posebej vkljucit nekje v nastavitvah.

LP,
Branko

Slawc

unread,
Jun 14, 2000, 3:00:00 AM6/14/00
to
> primoz wrote:
>
> Kakšno je to sporočilo? je mogoče tvoj ip na črni listi? Drugače se

Nebi rad težil... Slikice si pošiljajte po navadni pošti.

Slawc
--
------------------------------------------------------------
Modem not found: (A)bort (R)etry (M)anual Demodulation
------------------------------------------------------------

Samo Pflaum

unread,
Jun 14, 2000, 3:00:00 AM6/14/00
to
Zdravo...

za email.si si das naslednje nastavitve

POP SERVER : pop.email.si
MAIL SERVER: mail.email.si

potem vpisi se username in password od tvojga akaounta.. in to je to..
zadeva dela.. in to zelo dobro..


Branko Drevensek <bdrev...@yahoo.com> wrote in message
news:39472a3...@news.uni-mb.si...

Marko B.

unread,
Jun 15, 2000, 3:00:00 AM6/15/00
to
al pa jih bolj micene vkup spravite... saj gre samo malo se je treba
potrudit

"Slawc" <sl...@email.si> wrote in message news:3947D54F...@email.si...
> > primoz wrote:
> >
> > Kakąno je to sporočilo? je mogoče tvoj ip na črni listi? Drugače se
>
> Nebi rad teľil... Slikice si poąiljajte po navadni poąti.

primoz

unread,
Jun 16, 2000, 3:00:00 AM6/16/00
to
No, pol pa ne teľit ;-) Za olająanje: slike niso priloľene, ampak so not
vključeni linki - slike se naloľijo samo če online bereą poąto. Torej,
verjamem v tvoje računalniąko zanje, vendar bi ľelel da se prej prepričaą o
upravičenosti komentarjev.

lp, pl


Slawc <sl...@email.si> je v sporočilu novic 3947D54F...@email.si
napisal ...

Marko B.

unread,
Jun 16, 2000, 3:00:00 AM6/16/00
to
to si pa zdaj povedal takoooo glupost da je ąe to leto nisem sliąal :)) ha
ha ha

...slike se naloľijo samo če online bereą poąto... - kje si pa to
pobral???????
kot vidim uporabljaą OE5 ki niti pribliľno ne omogoča kaj tekega rezen, da
sem daą linke na kakąen streľnik... al pa da samo bliľnice vstavią v
dokument - tega pa ąe nisem probal, ker nisem 24/7 na netu

sam vseeno to ti je izjava leta :))

"primoz" <s...@email.si> wrote in message
news:8icofq$94$1...@strelovod.uni-mb.si...

Slawc

unread,
Jun 16, 2000, 3:00:00 AM6/16/00
to
primoz wrote:
>
> No, pol pa ne težit ;-) Za olajšanje: slike niso priložene, ampak so not
> vključeni linki - slike se naložijo samo če online bereš pošto. Torej,
???????? Link je pa na tvoj računalnik al kwa?

Slawc

unread,
Jun 16, 2000, 3:00:00 AM6/16/00
to
primoz wrote:
>
> Marko B. <mar...@altavista.net> je v sporočilu novic
> 8icr33$11m$1...@strelovod.uni-mb.si napisal ...
> > to si pa zdaj povedal takoooo glupost da je še to leto nisem slišal :)) ha
> > ha ha
> >
> > ...slike se naložijo samo če online bereš pošto... - kje si pa to
> > pobral???????
> > kot vidim uporabljaš OE5 ki niti približno ne omogoča kaj tekega rezen, da
> > sem daš linke na kakšen strežnik... al pa da samo bližnice vstaviš v
> > dokument - tega pa še nisem probal, ker nisem 24/7 na netu
>
> Spet en pameten! Točno to sem naredu - pa si poglej kodo (<img
> src="www....") , k je napisana v HTML-ju in točno zaradi takšnih
> pametnjahkovičev.

Ja, res da si napisal link, ampak zakaj je pa v bodyu sporočila
tole spodaj?


------=_NextPart_001_019A_01BFD5F8.7FACCCE0--

------=_NextPart_000_0199_01BFD5F8.7FACCCE0
Content-Type: image/jpeg;
name="1.jpg"
Content-Transfer-Encoding: base64
Content-Location: http://www.knjiga.ks-con.si/rez/1.jpg

/9j/4AAQSkZJRgABAQEASABIAAD/2wBDAAUDBAQEAwUEBAQFBQUGBwwIBwcHBw8LCwkMEQ8SEhEP
ERETFhwXExQaFRERGCEYGh0dHx8fExciJCIeJBweHx7/2wBDAQUFBQcGBw4ICA4eFBEUHh4eHh4e
Hh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh7/wAARCAG7AW8DASIA
AhEBAxEB/8QAHwAAAQUBAQEBAQEAAAAAAAAAAAECAwQFBgcICQoL/8QAtRAAAgEDAwIEAwUFBAQA
AAF9AQIDAAQRBRIhMUEGE1FhByJxFDKBkaEII0KxwRVS0fAkM2JyggkKFhcYGRolJicoKSo0NTY3
ODk6Q0RFRkdISUpTVFVWV1hZWmNkZWZnaGlqc3R1dnd4eXqDhIWGh4iJipKTlJWWl5iZmqKjpKWm
p6ipqrKztLW2t7i5usLDxMXGx8jJytLT1NXW19

<snip>

primoz

unread,
Jun 16, 2000, 3:00:00 AM6/16/00
to

Marko B. <mar...@altavista.net> je v sporočilu novic
8icr33$11m$1...@strelovod.uni-mb.si napisal ...
> to si pa zdaj povedal takoooo glupost da je ąe to leto nisem sliąal :)) ha
> ha ha
>
> ...slike se naloľijo samo če online bereą poąto... - kje si pa to
> pobral???????

> kot vidim uporabljaą OE5 ki niti pribliľno ne omogoča kaj tekega rezen, da
> sem daą linke na kakąen streľnik... al pa da samo bliľnice vstavią v
> dokument - tega pa ąe nisem probal, ker nisem 24/7 na netu

Spet en pameten! Točno to sem naredu - pa si poglej kodo (<img

src="www....") , k je napisana v HTML-ju in točno zaradi takąnih
pametnjahkovičev.

>
> sam vseeno to ti je izjava leta :))
>
> "primoz" <s...@email.si> wrote in message
> news:8icofq$94$1...@strelovod.uni-mb.si...
> > No, pol pa ne teľit ;-) Za olająanje: slike niso priloľene, ampak so not
> > vključeni linki - slike se naloľijo samo če online bereą poąto. Torej,
> > verjamem v tvoje računalniąko zanje, vendar bi ľelel da se prej
prepričaą
> o
> > upravičenosti komentarjev.
> >
> > lp, pl
> >
> >
> > Slawc <sl...@email.si> je v sporočilu novic 3947D54F...@email.si
> > napisal ...
> > > > primoz wrote:
> > > >
> > > > Kakąno je to sporočilo? je mogoče tvoj ip na črni listi? Drugače se
> > >
> > > Nebi rad teľil... Slikice si poąiljajte po navadni poąti.
> > >

primoz

unread,
Jun 16, 2000, 3:00:00 AM6/16/00
to
Očitno ne - no grem na test pogledat kaj mu manjka, pa ti povem zakaj HTML konvertira v navadno in pripne zraven. Žal.

Slawc

unread,
Jun 16, 2000, 3:00:00 AM6/16/00
to
Sicer pa, folk, ne POP3 uporabljat, če je IMAP možen! POP3 suck big
time! NA IMAP lahko pogledaš kdo ti je kaj poslal še preden karkol dol
skineš!

Slawc

unread,
Jun 16, 2000, 3:00:00 AM6/16/00
to
> primoz wrote:
>
> Obema se iskreno opravičujem, ker sta sploh pametna in vse: Kljub
> temu ni nihče pogledal kako je bilo sporočilo napisano, niti kako
> poslano. Napaka je res moja priznam, ker sem ga poslal kot navaden
> tekst in v tem primeru se slika pripne - sedaj je poslan kot html.


>
> [Image]
>

Ne, ne ne ne neneneeeeeeeeeeeee! IE pošilja msg v HTML ne kot text
poglej si svoje sporočilo. Število vrsti je bilo spet 748, to pomeni,
da je slika pripeta.

Path: news.uni-mb.si!locker
From: "primoz" <s...@email.si>
Newsgroups:
si.comp.sys.misc,si.comp.mail,si.comp.networks,si.comp.os.ms-windows,si.comp.os.ms-windows.nt,si.comp.protocols.tcp-ip,si.comp.misc
Subject: Re: POP3
Date: Fri, 16 Jun 2000 13:46:16 +0200
Organization: University of Maribor
Lines: 748
Message-ID: <8id41d$474$1...@strelovod.uni-mb.si>
References: <8i56gl$ji7$1...@planja.arnes.si>
<8i7l82$h60$1...@strelovod.uni-mb.si> <3947D54F...@email.si>
<8icofq$94$1...@strelovod.uni-mb.si> <3949F286...@email.si>
Reply-To: "primoz" <s...@email.si>
NNTP-Posting-Host: 194.249.198.49
Mime-Version: 1.0
Content-Type: multipart/related;
boundary="----=_NextPart_000_030D_01BFD799.3E0D7260";
type="multipart/alternative"
X-Trace: strelovod.uni-mb.si 961155949 4324 194.249.198.49 (16 Jun
2000 11:45:49 GMT)
X-Complaints-To: ne...@uni-mb.si
NNTP-Posting-Date: 16 Jun 2000 11:45:49 GMT
X-Priority: 3
X-MSMail-Priority: Normal
X-Newsreader: Microsoft Outlook Express 5.00.2417.2000
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V5.00.2314.1300
Xref: news.uni-mb.si si.comp.sys.misc:150 si.comp.mail:564
si.comp.networks:426 si.comp.os.ms-windows:1378
si.comp.os.ms-windows.nt:614 si.comp.protocols.tcp-ip:142
si.comp.misc:1409

This is a multi-part message in MIME format.

------=_NextPart_000_030D_01BFD799.3E0D7260
Content-Type: multipart/alternative;
boundary="----=_NextPart_001_030E_01BFD799.3E0D7260"


------=_NextPart_001_030E_01BFD799.3E0D7260
Content-Type: text/plain;
charset="iso-8859-2"
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable

Obema se iskreno opravi=E8ujem, ker sta sploh pametna in vse: Kljub
temu =
ni nih=E8e pogledal kako je bilo sporo=E8ilo napisano, niti kako =
poslano. Napaka je res moja priznam, ker sem ga poslal kot navaden
tekst =
in v tem primeru se slika pripne - sedaj je poslan kot html. Bo tak =
primer slike v redu?=20

Ah, Marko B. res te daje - OE5 to zelo omogo=E8a ;-) Sam, =E8e ne =
zna=B9...


----- Original Message -----=20
From: Slawc <sl...@email.si>
Newsgroups: =
si.comp.sys.misc,si.comp.mail,si.comp.networks,si.comp.os.ms-windows,si.c=
omp.os.ms-windows.nt,si.comp.protocols.tcp-ip,si.comp.misc
Sent: Friday, June 16, 2000 11:25 AM
Subject: Re: POP3


> primoz wrote:
> >=20
> > No, pol pa ne te=BEit ;-) Za olaj=B9anje: slike niso prilo=BEene, =
ampak so not
> > vklju=E8eni linki - slike se nalo=BEijo samo =E8e online bere=B9 =
po=B9to. Torej,
> ???????? Link je pa na tvoj ra=E8unalnik al kwa?
>=20
> Slawc
> --=20


> ------------------------------------------------------------
> Modem not found: (A)bort (R)etry (M)anual Demodulation

> ------------------------------------------------------------=20

------=_NextPart_001_030E_01BFD799.3E0D7260
Content-Type: text/html;
charset="iso-8859-2"
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD>
<META content=3D"text/html; charset=3Diso-8859-2" =
http-equiv=3DContent-Type>
<META content=3D"MSHTML 5.00.2614.3401" name=3DGENERATOR>
<STYLE></STYLE>
</HEAD>
<BODY>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>Obema se iskreno opravi=E8ujem, ker
sta =
sploh pametna=20
in vse: Kljub temu ni nih=E8e pogledal kako je bilo sporo=E8ilo =
napisano, niti kako=20
poslano. Napaka je res moja priznam, ker sem ga poslal kot navaden
tekst =
in v=20
tem primeru se slika pripne - sedaj je poslan kot html. Bo tak primer
=
slike v=20
redu? </FONT></DIV>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2></FONT>&nbsp;</DIV>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>Ah, Marko B. res te daje - OE5 to
zelo =
omogo=E8a ;-)=20
Sam, =E8e ne zna=B9...</FONT></DIV>
<DIV>&nbsp;</DIV>
<DIV>&nbsp;</DIV><IMG src=3D"http://www.knjiga.ks-con.si/rez/1.jpg">
<DIV>&nbsp;</DIV>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>----- Original Message ----- </FONT>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>From: Slawc &lt;<A=20
href=3D"mailto:sl...@email.si">sl...@email.si</A>&gt;</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>Newsgroups:=20
si.comp.sys.misc,si.comp.mail,si.comp.networks,si.comp.os.ms-windows,si.c=
omp.os.ms-windows.nt,si.comp.protocols.tcp-ip,si.comp.misc</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>Sent: Friday, June 16, 2000 11:25 =
AM</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>Subject: Re: POP3</FONT></DIV></DIV>
<DIV><BR></DIV><FONT face=3DArial size=3D2>&gt; primoz wrote:<BR>&gt;
=
&gt; <BR>&gt;=20
&gt; No, pol pa ne te=BEit ;-) Za olaj=B9anje: slike niso prilo=BEene,
=
ampak so=20
not<BR>&gt; &gt; vklju=E8eni linki - slike se nalo=BEijo samo =E8e =
online bere=B9 po=B9to.=20
Torej,<BR>&gt; ???????? Link je pa na tvoj ra=E8unalnik al
kwa?<BR>&gt; =
<BR>&gt;=20
Slawc<BR>&gt; -- <BR>&gt;=20
------------------------------------------------------------<BR>&gt; =
Modem not=20
found: (A)bort (R)etry (M)anual Demodulation<BR>&gt;=20
------------------------------------------------------------</FONT>=20
</BODY></HTML>

------=_NextPart_001_030E_01BFD799.3E0D7260--

------=_NextPart_000_030D_01BFD799.3E0D7260


Content-Type: image/jpeg;
name="1.jpg"
Content-Transfer-Encoding: base64
Content-Location: http://www.knjiga.ks-con.si/rez/1.jpg

/9j/4AAQSkZJRgABAQEASABIAAD/2wBDAAUDBAQEAwUEBAQFBQUGBwwIBwcHBw8LCwkMEQ8SEhEP
ERETFhwXExQaFRERGCEYGh0dHx8fExciJCIeJBweHx7/2wBDAQUFBQcGBw4ICA4eFBEUHh4eHh4e
Hh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh7/wAARCAG7AW8DASIA
AhEBAxEB/8QAHwAAAQUBAQEBAQEAAAAAAAAAAAECAwQFBgcICQoL/8QAtRAAAgEDAwIEAwUFBAQA
AAF9AQIDAAQRBRIhMUEGE1FhByJxFDKBkaEII0KxwRVS0fAkM2JyggkKFhcYGRolJicoKSo0NTY3
ODk6Q0RFRkdISUpTVFVWV1hZWmNkZWZnaGlqc3R1dnd4eXqDhIWGh4iJipKTlJWWl5iZmqKjpKWm

<snip>

------=_NextPart_000_030D_01BFD799.3E0D7260--


Tole je bilo tvoje sporočilo.

primoz

unread,
Jun 16, 2000, 3:00:00 AM6/16/00
to
Ja, sem že pogruntal. Imel sem odkljukano opcijo "pripni sliko". Moja malomarnost. Žal se vsem opravičijem za vseh 200 KB k so jih pobrali zaradi mene. Na, sem vam naredil enga lepega ONLINE ;-) golobčka vsem v opravičilo za DL pa vsem ka ne vedo kako kaj dela, k bodo of line gledal kvadratek
 
Lp, pl

primoz

unread,
Jun 16, 2000, 3:00:00 AM6/16/00
to
Pa bodi tolk pa preber kaj sm napisu Slawcu. Ne govor stvari k jih ne poznaš, jih poznaš samo napol, al pa sam misliš da jih poznaš. OE5 omogoča odlično podporo za HTML - pravzaprav ne poznam nobenega poštnega programa s takšno podporo. Morda me boš razsvetlil pa mi povej kateri je to - verjetno ga bom takoj kupil. O izjavi leta pa kdaj drugič.
 
lp, pl
 
 
Marko B. <mar...@altavista.net> je v sporočilu novic 8icr33$11m$1...@strelovod.uni-mb.si napisal ...
> to si pa zdaj povedal takoooo glupost da je še to leto nisem slišal :)) ha
> ha ha
>
> ...slike se naložijo samo če online bereš pošto... - kje si pa to
> pobral???????

> kot vidim uporabljaš OE5 ki niti približno ne omogoča kaj tekega rezen, da
> sem daš linke na kakšen strežnik... al pa da samo bližnice vstaviš v
> dokument - tega pa še nisem probal, ker nisem 24/7 na netu

>
> sam vseeno to ti je izjava leta :))
>
> "primoz" <s...@email.si> wrote in message
> news:8icofq$94$1...@strelovod.uni-mb.si...
> > No, pol pa ne težit ;-) Za olajšanje: slike niso priložene, ampak so not
> > vključeni linki - slike se naložijo samo če online bereš pošto. Torej,
> > verjamem v tvoje računalniško zanje, vendar bi želel da se prej prepričaš

> o
> > upravičenosti komentarjev.
> >
> > lp, pl
> >
> >
> > Slawc <sl...@email.si> je v sporočilu novic 3947D54F...@email.si
> > napisal ...
> > > > primoz wrote:
> > > >
> > > > Kakšno je to sporočilo? je mogoče tvoj ip na črni listi? Drugače se
> > >
> > > Nebi rad težil... Slikice si pošiljajte po navadni pošti.
> > >

Slawc

unread,
Jun 16, 2000, 3:00:00 AM6/16/00
to
> primoz wrote:
>
> Ja, sem že pogruntal. Imel sem odkljukano opcijo "pripni sliko".
> Moja malomarnost. Žal se vsem opravičijem za vseh 200 KB k so jih
> pobrali zaradi mene. Na, sem vam naredil enga lepega ONLINE ;-)
> golobčka vsem v opravičilo za DL pa vsem ka ne vedo kako kaj dela, k
> bodo of line gledal kvadratek

Kakšen golobček, kakšen kvadratek? Jst vidim samo text na čni podlagi.

Slawc

unread,
Jun 16, 2000, 3:00:00 AM6/16/00
to
Slawc wrote:
> Kakšen golobček, kakšen kvadratek? Jst vidim samo text na čni podlagi.
en r se je zgubu: na čRni podlagi

Nobulah Mesiren

unread,
Jun 17, 2000, 3:00:00 AM6/17/00
to
Hja, pri men se pa prav lepo golobček sprehaja in lovi kurzor od miąke...
Prav rad bi vedel kako se to naredi.

Slawc <sl...@email.si> je v sporočilu novic 394A634E...@email.si
napisal ...
> Slawc wrote:
> > Kakąen golobček, kakąen kvadratek? Jst vidim samo text na čni podlagi.


> en r se je zgubu: na čRni podlagi
>

Marvin

unread,
Jun 17, 2000, 3:00:00 AM6/17/00
to
Slawc wrote:
>
> Sicer pa, folk, ne POP3 uporabljat, če je IMAP možen! POP3 suck big
> time! NA IMAP lahko pogledaš kdo ti je kaj poslal še preden karkol dol
> skineš!
>
> Slawc
> --
> ------------------------------------------------------------
> Modem not found: (A)bort (R)etry (M)anual Demodulation
> ------------------------------------------------------------
POP3 ima tudi moznost pogledati kaj si dobil,vendar clienti to ne
omogocajo. Ukaza za to sta TOP [n] [l] ter LIST [n].

Slawc

unread,
Jun 17, 2000, 3:00:00 AM6/17/00
to
Marvin wrote:
>
> Slawc wrote:
> >
> > Sicer pa, folk, ne POP3 uporabljat, če je IMAP možen! POP3 suck big
> > time! NA IMAP lahko pogledaš kdo ti je kaj poslal še preden karkol dol
> > skineš!
> >
> > Slawc
> > --
> > ------------------------------------------------------------
> > Modem not found: (A)bort (R)etry (M)anual Demodulation
> > ------------------------------------------------------------
> POP3 ima tudi moznost pogledati kaj si dobil,vendar clienti to ne
> omogocajo. Ukaza za to sta TOP [n] [l] ter LIST [n].

Ja, heh, ravno v tem je fora, ker clenti to ne omogocajo. No, hvala za
popravek.

primoz

unread,
Jun 20, 2000, 3:00:00 AM6/20/00
to
 
Marko B. <mar...@altavista.net> je v sporočilu novic 8idpg7$avk$1...@strelovod.uni-mb.si napisal ...
> ti si tut pravi :)
>
> HTML da vedno večje datoteke... če še nisi ugotovil
>
> pa poglej kolk je to sporočilo veliko s to tvojo sliko pa povej če res rabiš
> 50K za eno tako bogo slikco
> groza... pa HTML v newsih pa... kolk cajta visiš na netu?? 1 leto... al še
> manj
>
Poglej potek razprave in rezultat - kot vidiš omogoča, pa še kako. A bo *klik*?
 
lp, pl
 
> pa še zdaj ti ni uspelo tistega kar OE omogoča... ta finta s shurtcuti ti
> nikol nebo ratala preko newsov pa če 300 mega pošlejš... če bi to rad pol
> daj svoje vele slike na kakšen www strežnik in pol linke do njih pa bo
> zadeva rešena

>
> "primoz" <s...@email.si> wrote in message

> Obema se iskreno opravičujem, ker sta sploh pametna in vse: Kljub temu ni
> nihče pogledal kako je bilo sporočilo napisano, niti kako poslano. Napaka je
> res moja priznam, ker sem ga poslal kot navaden tekst in v tem primeru se
> slika pripne - sedaj je poslan kot html. Bo tak primer slike v redu?
>
> Ah, Marko B. res te daje - OE5 to zelo omogoča ;-) Sam, če ne znaš...
>
>
>

primoz

unread,
Jun 20, 2000, 3:00:00 AM6/20/00
to
mal html, pa javascripta,...
 
lp, pl
 
Nobulah Mesiren <nobulah...@hotmail.com> je v sporočilu novic PjN25.8636$ep.1...@news.siol.net napisal ...
> Hja, pri men se pa prav lepo golobček sprehaja in lovi kurzor od miške...

> Prav rad bi vedel kako se to naredi.
>
> Slawc <sl...@email.si> je v sporočilu novic 394A634E...@email.si
> napisal ...
> > Slawc wrote:
> > > Kakšen golobček, kakšen kvadratek? Jst vidim samo text na čni podlagi.

> > en r se je zgubu: na čRni podlagi
> >
0 new messages