Ali kdo ve kje bi lahko dobil POP3 e-naslov (brezplačno) in bi lahko mail
pregledoval iz Outlook Expressa.
Vem da se da to narediti na www.email.si ampak mi to ne dela, ker dobil neko
glupo sporocilo od MAILER...@email.si.
lp, M Hus
--
If yor friends aren't your friends, what else can you do ?
>Pozdravljeni !
>
>Ali kdo ve kje bi lahko dobil POP3 e-naslov (brezplačno) in bi lahko mail
>pregledoval iz Outlook Expressa.
>Vem da se da to narediti na www.email.si ampak mi to ne dela, ker dobil neko
>glupo sporocilo od MAILER...@email.si.
Pop3 dostop moras posebej vkljucit nekje v nastavitvah.
LP,
Branko
Nebi rad težil... Slikice si pošiljajte po navadni pošti.
Slawc
--
------------------------------------------------------------
Modem not found: (A)bort (R)etry (M)anual Demodulation
------------------------------------------------------------
za email.si si das naslednje nastavitve
POP SERVER : pop.email.si
MAIL SERVER: mail.email.si
potem vpisi se username in password od tvojga akaounta.. in to je to..
zadeva dela.. in to zelo dobro..
Branko Drevensek <bdrev...@yahoo.com> wrote in message
news:39472a3...@news.uni-mb.si...
"Slawc" <sl...@email.si> wrote in message news:3947D54F...@email.si...
> > primoz wrote:
> >
> > Kakąno je to sporočilo? je mogoče tvoj ip na črni listi? Drugače se
>
> Nebi rad teľil... Slikice si poąiljajte po navadni poąti.
lp, pl
Slawc <sl...@email.si> je v sporočilu novic 3947D54F...@email.si
napisal ...
...slike se naloľijo samo če online bereą poąto... - kje si pa to
pobral???????
kot vidim uporabljaą OE5 ki niti pribliľno ne omogoča kaj tekega rezen, da
sem daą linke na kakąen streľnik... al pa da samo bliľnice vstavią v
dokument - tega pa ąe nisem probal, ker nisem 24/7 na netu
sam vseeno to ti je izjava leta :))
"primoz" <s...@email.si> wrote in message
news:8icofq$94$1...@strelovod.uni-mb.si...
Ja, res da si napisal link, ampak zakaj je pa v bodyu sporočila
tole spodaj?
------=_NextPart_001_019A_01BFD5F8.7FACCCE0--
------=_NextPart_000_0199_01BFD5F8.7FACCCE0
Content-Type: image/jpeg;
name="1.jpg"
Content-Transfer-Encoding: base64
Content-Location: http://www.knjiga.ks-con.si/rez/1.jpg
/9j/4AAQSkZJRgABAQEASABIAAD/2wBDAAUDBAQEAwUEBAQFBQUGBwwIBwcHBw8LCwkMEQ8SEhEP
ERETFhwXExQaFRERGCEYGh0dHx8fExciJCIeJBweHx7/2wBDAQUFBQcGBw4ICA4eFBEUHh4eHh4e
Hh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh7/wAARCAG7AW8DASIA
AhEBAxEB/8QAHwAAAQUBAQEBAQEAAAAAAAAAAAECAwQFBgcICQoL/8QAtRAAAgEDAwIEAwUFBAQA
AAF9AQIDAAQRBRIhMUEGE1FhByJxFDKBkaEII0KxwRVS0fAkM2JyggkKFhcYGRolJicoKSo0NTY3
ODk6Q0RFRkdISUpTVFVWV1hZWmNkZWZnaGlqc3R1dnd4eXqDhIWGh4iJipKTlJWWl5iZmqKjpKWm
p6ipqrKztLW2t7i5usLDxMXGx8jJytLT1NXW19
<snip>
Spet en pameten! Točno to sem naredu - pa si poglej kodo (<img
src="www....") , k je napisana v HTML-ju in točno zaradi takąnih
pametnjahkovičev.
>
> sam vseeno to ti je izjava leta :))
>
> "primoz" <s...@email.si> wrote in message
> news:8icofq$94$1...@strelovod.uni-mb.si...
> > No, pol pa ne teľit ;-) Za olająanje: slike niso priloľene, ampak so not
> > vključeni linki - slike se naloľijo samo če online bereą poąto. Torej,
> > verjamem v tvoje računalniąko zanje, vendar bi ľelel da se prej
prepričaą
> o
> > upravičenosti komentarjev.
> >
> > lp, pl
> >
> >
> > Slawc <sl...@email.si> je v sporočilu novic 3947D54F...@email.si
> > napisal ...
> > > > primoz wrote:
> > > >
> > > > Kakąno je to sporočilo? je mogoče tvoj ip na črni listi? Drugače se
> > >
> > > Nebi rad teľil... Slikice si poąiljajte po navadni poąti.
> > >
>
> [Image]
>
Ne, ne ne ne neneneeeeeeeeeeeee! IE pošilja msg v HTML ne kot text
poglej si svoje sporočilo. Število vrsti je bilo spet 748, to pomeni,
da je slika pripeta.
Path: news.uni-mb.si!locker
From: "primoz" <s...@email.si>
Newsgroups:
si.comp.sys.misc,si.comp.mail,si.comp.networks,si.comp.os.ms-windows,si.comp.os.ms-windows.nt,si.comp.protocols.tcp-ip,si.comp.misc
Subject: Re: POP3
Date: Fri, 16 Jun 2000 13:46:16 +0200
Organization: University of Maribor
Lines: 748
Message-ID: <8id41d$474$1...@strelovod.uni-mb.si>
References: <8i56gl$ji7$1...@planja.arnes.si>
<8i7l82$h60$1...@strelovod.uni-mb.si> <3947D54F...@email.si>
<8icofq$94$1...@strelovod.uni-mb.si> <3949F286...@email.si>
Reply-To: "primoz" <s...@email.si>
NNTP-Posting-Host: 194.249.198.49
Mime-Version: 1.0
Content-Type: multipart/related;
boundary="----=_NextPart_000_030D_01BFD799.3E0D7260";
type="multipart/alternative"
X-Trace: strelovod.uni-mb.si 961155949 4324 194.249.198.49 (16 Jun
2000 11:45:49 GMT)
X-Complaints-To: ne...@uni-mb.si
NNTP-Posting-Date: 16 Jun 2000 11:45:49 GMT
X-Priority: 3
X-MSMail-Priority: Normal
X-Newsreader: Microsoft Outlook Express 5.00.2417.2000
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V5.00.2314.1300
Xref: news.uni-mb.si si.comp.sys.misc:150 si.comp.mail:564
si.comp.networks:426 si.comp.os.ms-windows:1378
si.comp.os.ms-windows.nt:614 si.comp.protocols.tcp-ip:142
si.comp.misc:1409
This is a multi-part message in MIME format.
------=_NextPart_000_030D_01BFD799.3E0D7260
Content-Type: multipart/alternative;
boundary="----=_NextPart_001_030E_01BFD799.3E0D7260"
------=_NextPart_001_030E_01BFD799.3E0D7260
Content-Type: text/plain;
charset="iso-8859-2"
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable
Obema se iskreno opravi=E8ujem, ker sta sploh pametna in vse: Kljub
temu =
ni nih=E8e pogledal kako je bilo sporo=E8ilo napisano, niti kako =
poslano. Napaka je res moja priznam, ker sem ga poslal kot navaden
tekst =
in v tem primeru se slika pripne - sedaj je poslan kot html. Bo tak =
primer slike v redu?=20
Ah, Marko B. res te daje - OE5 to zelo omogo=E8a ;-) Sam, =E8e ne =
zna=B9...
----- Original Message -----=20
From: Slawc <sl...@email.si>
Newsgroups: =
si.comp.sys.misc,si.comp.mail,si.comp.networks,si.comp.os.ms-windows,si.c=
omp.os.ms-windows.nt,si.comp.protocols.tcp-ip,si.comp.misc
Sent: Friday, June 16, 2000 11:25 AM
Subject: Re: POP3
> primoz wrote:
> >=20
> > No, pol pa ne te=BEit ;-) Za olaj=B9anje: slike niso prilo=BEene, =
ampak so not
> > vklju=E8eni linki - slike se nalo=BEijo samo =E8e online bere=B9 =
po=B9to. Torej,
> ???????? Link je pa na tvoj ra=E8unalnik al kwa?
>=20
> Slawc
> --=20
> ------------------------------------------------------------
> Modem not found: (A)bort (R)etry (M)anual Demodulation
> ------------------------------------------------------------=20
------=_NextPart_001_030E_01BFD799.3E0D7260
Content-Type: text/html;
charset="iso-8859-2"
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD>
<META content=3D"text/html; charset=3Diso-8859-2" =
http-equiv=3DContent-Type>
<META content=3D"MSHTML 5.00.2614.3401" name=3DGENERATOR>
<STYLE></STYLE>
</HEAD>
<BODY>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>Obema se iskreno opravi=E8ujem, ker
sta =
sploh pametna=20
in vse: Kljub temu ni nih=E8e pogledal kako je bilo sporo=E8ilo =
napisano, niti kako=20
poslano. Napaka je res moja priznam, ker sem ga poslal kot navaden
tekst =
in v=20
tem primeru se slika pripne - sedaj je poslan kot html. Bo tak primer
=
slike v=20
redu? </FONT></DIV>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2></FONT> </DIV>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>Ah, Marko B. res te daje - OE5 to
zelo =
omogo=E8a ;-)=20
Sam, =E8e ne zna=B9...</FONT></DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV> </DIV><IMG src=3D"http://www.knjiga.ks-con.si/rez/1.jpg">
<DIV> </DIV>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>----- Original Message ----- </FONT>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>From: Slawc <<A=20
href=3D"mailto:sl...@email.si">sl...@email.si</A>></FONT></DIV>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>Newsgroups:=20
si.comp.sys.misc,si.comp.mail,si.comp.networks,si.comp.os.ms-windows,si.c=
omp.os.ms-windows.nt,si.comp.protocols.tcp-ip,si.comp.misc</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>Sent: Friday, June 16, 2000 11:25 =
AM</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=3DArial size=3D2>Subject: Re: POP3</FONT></DIV></DIV>
<DIV><BR></DIV><FONT face=3DArial size=3D2>> primoz wrote:<BR>>
=
> <BR>>=20
> No, pol pa ne te=BEit ;-) Za olaj=B9anje: slike niso prilo=BEene,
=
ampak so=20
not<BR>> > vklju=E8eni linki - slike se nalo=BEijo samo =E8e =
online bere=B9 po=B9to.=20
Torej,<BR>> ???????? Link je pa na tvoj ra=E8unalnik al
kwa?<BR>> =
<BR>>=20
Slawc<BR>> -- <BR>>=20
------------------------------------------------------------<BR>> =
Modem not=20
found: (A)bort (R)etry (M)anual Demodulation<BR>>=20
------------------------------------------------------------</FONT>=20
</BODY></HTML>
------=_NextPart_001_030E_01BFD799.3E0D7260--
------=_NextPart_000_030D_01BFD799.3E0D7260
Content-Type: image/jpeg;
name="1.jpg"
Content-Transfer-Encoding: base64
Content-Location: http://www.knjiga.ks-con.si/rez/1.jpg
/9j/4AAQSkZJRgABAQEASABIAAD/2wBDAAUDBAQEAwUEBAQFBQUGBwwIBwcHBw8LCwkMEQ8SEhEP
ERETFhwXExQaFRERGCEYGh0dHx8fExciJCIeJBweHx7/2wBDAQUFBQcGBw4ICA4eFBEUHh4eHh4e
Hh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh4eHh7/wAARCAG7AW8DASIA
AhEBAxEB/8QAHwAAAQUBAQEBAQEAAAAAAAAAAAECAwQFBgcICQoL/8QAtRAAAgEDAwIEAwUFBAQA
AAF9AQIDAAQRBRIhMUEGE1FhByJxFDKBkaEII0KxwRVS0fAkM2JyggkKFhcYGRolJicoKSo0NTY3
ODk6Q0RFRkdISUpTVFVWV1hZWmNkZWZnaGlqc3R1dnd4eXqDhIWGh4iJipKTlJWWl5iZmqKjpKWm
<snip>
------=_NextPart_000_030D_01BFD799.3E0D7260--
Tole je bilo tvoje sporočilo.
Kakšen golobček, kakšen kvadratek? Jst vidim samo text na čni podlagi.
Slawc <sl...@email.si> je v sporočilu novic 394A634E...@email.si
napisal ...
> Slawc wrote:
> > Kakąen golobček, kakąen kvadratek? Jst vidim samo text na čni podlagi.
> en r se je zgubu: na čRni podlagi
>
Ja, heh, ravno v tem je fora, ker clenti to ne omogocajo. No, hvala za
popravek.