Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Javno vprasanje Telekomu oz. SIOLu

1 view
Skip to first unread message

PR

unread,
Sep 4, 1999, 3:00:00 AM9/4/99
to
Kaj boste storili z vsemi zaracunanimi vzpostavitvenimi impulzi (ter
eventuelnimi 10 sekundami delovanja linije) za priklop na SIOL omrezje preko
telefonske linije za vse neuspesne priklope na "SIOL Internet" v zadnjih
najmanj treh tednih (sami ste priznali, da imate probleme z omrezjem, ampak
nikjer niste dali nobenega uradnega sporocila za javnosti)?

Predvidevam, da boste prihodek iz tega "naslova" vlozili v marketing, ki je
ocitno edini oddelek, kjer kaj pocnejo pri Vas.

To, da je treba petkrat poskusiti, preden se dobi povezavo, ali pa da
prekine povezavo po pol minute dela, je pa ze visek!


Slawc

unread,
Sep 5, 1999, 3:00:00 AM9/5/99
to
PR says...

> To, da je treba petkrat poskusiti, preden se dobi povezavo, ali pa da
> prekine povezavo po pol minute dela, je pa ze visek!

Kaj misliš, da kdo bere to na Siolu? Imam idejo...
Poišči upravo (stauba) Siola, naredi veeeeeeeeeelikanski plakat in napiši
nanj to kar si napisal tukaj, nato pa ga obesi na nasprotno staubo. Tako
bo direktor vsako jutro moral gledati trapasti plakat. ;))

Ideja ni slaba. Če bi zbrali denar in postavili reklamni plakat (recimo
nekaj bolšega kot : Kaj dela Miša?) Čista legalna provokacija. ;)) Kuk to
stane?

Aja, v Novem mestu je na plakatu Kaj dela Miša? nekdo pripisal Sedi na
Joškovi školjki in piša. ;))

Slawc
--
------------------------------------------------------------
Always use tasteful words; you may have to eat them.
------------------------------------------------------------

PR

unread,
Sep 6, 1999, 3:00:00 AM9/6/99
to
>Kaj mislis, da kdo bere to na Siolu? Imam idejo...
Ne, kje pa, si ne delam utvar. samo napisati sem moral nekaj, ker se stvar
ze nekaj casa vlece... Se dobro, da obstajajo tudi drugi ponudniki. ;)

>Ideja ni slaba. Če bi zbrali denar in postavili reklamni plakat (recimo

>nekaj bolsega kot : Kaj dela Misa?) Čista legalna provokacija. ;)) Kuk to
>stane?
Verjetno bi v tem primeru morali napisati gor "KAJ DELA SRETA?"...

Lep pozdrav!


Marko B.

unread,
Sep 6, 1999, 3:00:00 AM9/6/99
to
> Kuk tostane?
>

ogromno...

>
> Aja, v Novem mestu je na plakatu Kaj dela Mi a? nekdo pripisal Sedi na
> Jo kovi koljki in pi a. ;))

V Mariboru pa je bilo napisano
'fafa'

marko


Slawc

unread,
Sep 7, 1999, 3:00:00 AM9/7/99
to
PR says...

> >Kaj mislis, da kdo bere to na Siolu? Imam idejo...
> Ne, kje pa, si ne delam utvar. samo napisati sem moral nekaj, ker se stvar
> ze nekaj casa vlece... Se dobro, da obstajajo tudi drugi ponudniki. ;)

Sproščanje negativne energije. Ti si kar daj duška! ;))

> Verjetno bi v tem primeru morali napisati gor "KAJ DELA SRETA?"...

Recimo

Slawc
--
------------------------------------------------------------
I know a good tagline when I steal one.
------------------------------------------------------------

Franc Zalaznik

unread,
Oct 8, 1999, 3:00:00 AM10/8/99
to

PR <andr...@digicron.com> wrote in message
news:7qrme7$231i$1...@wet.kiss.uni-lj.si...

> Kaj boste storili z vsemi zaracunanimi vzpostavitvenimi impulzi (ter
> eventuelnimi 10 sekundami delovanja linije) za priklop na SIOL omrezje
preko
> telefonske linije za vse neuspesne priklope na "SIOL Internet" v zadnjih
> najmanj treh tednih (sami ste priznali, da imate probleme z omrezjem,
ampak
> nikjer niste dali nobenega uradnega sporocila za javnosti)?
>
> Predvidevam, da boste prihodek iz tega "naslova" vlozili v marketing, ki
je
> ocitno edini oddelek, kjer kaj pocnejo pri Vas.
>

vdel...@flux.fe.uni-lj.si

unread,
Oct 9, 1999, 3:00:00 AM10/9/99
to
Franc Zalaznik wrote:
>
> PR <andr...@digicron.com> wrote in message
> news:7qrme7$231i$1...@wet.kiss.uni-lj.si...
bla bla reply

A je kaj narobe z mano al kaj? Ke je kle message?

Slawc
--
------------------------------------------------------------
File not found, I'll load something *I* think is interesting.
------------------------------------------------------------

0 new messages