طراحی سایت بازرگانی آقایی

9 views
Skip to first unread message

Haleh Tahami

unread,
Oct 2, 2011, 12:06:46 AM10/2/11
to seop...@googlegroups.com
سایت بازرگانی آقایی بر روی دامنه بین المللی aghaei-trading.com توسط شرکت طراحی سایت پارت طرح طراحی و رونمایی شد.
تکنولوژی ساخت وب سایت بازرگانی آقایی سیستم نرم افزاری مدیریت محتوا است که با عنوان بسته طراحی سایت پارت سایت که برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده و امکانات و المانهای زیادی را در زمینه سئو داراست با استفاده از زبانهای برنامه نویسی PHP , HTML , JAVA , و CSS بدون شرکت داشتن عناصر گرافیکی بصری در ساختار وب راه اندازی شده است.
طراحی نمای سایت بازرگانی آقایی ( طراحی قالب ) توسط سرکار خانم فریبا جلال ( از بهترین طراحان قالب جوملا در ایران و شرکت پارت طرح) با طرحی مناسب فعالیت های تجاری و بازرگانی در نهایت سادگی با حجم گرافیکی بسیار پایین انجام شده است.
از جمله خصوصیات بارز این سایت کم حجم بودن سایت در بارگزاری اولیه و سازگاری با تمام مرورگرهای اینترنتی مطرح جهان مانند فایرفاکس، کروم، اپرا و همچنین اینترنت اکسپلور است.

چنانچه طراحی این سایت برای شما قابل قبول است، با رای دادن به این سایت جمع امتیازات این سایت را برای رقابت با دیگر سایت ها افزایش دهید و باعث به نمایش در آمدن این سایت در نمایشگاه نمونه طراحی سایت پارت طرح شوید. این کار بازدید کنندگان زیادی را برای مشاهده به سایت بازرگانی آقایی هدایت خواهد نمود. برای ثبت امتیاز به صفحه خانگی این سایت به نشانی زیر مراجعه نمایید.
ثبت امتیاز برای طراحی سایت بازرگانی آقایی
http://www.parttarh.com/portfolio/website/aghaeitrading


برنامه نویسی و سرپرستی طراحی سایت و راه اندازی مجدد درگاه اینترنتی بازرگانی آقایی در سال 90 با سرکار خانم مینو ثابت بوده است که هم اکنون به دو زبان فارسی و انگلیسی در معرض دید عموم قرار دارد.
بهینه سازی وب سایت بازرگانی آقایی از لحاظ محتوا و متن برای رقابت در موتورهای جستجو نیز بزودی آغاز خواهد شد.
این وب سایت توسط شرکت طراحی پارت طرح مدیریت و پشتیبانی می شود و مدیران این سایت می توانند از تمامی امکانات فنی و پشتیبانی 24 ساعته پارت طرح تا اتمام مهلت قرارداد استفاده نمایند.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages