Iedzīvotāju akcija «Gaismasziņa» 18. novembrī

1 view
Skip to first unread message

Sarkandaugavas attīstības biedrība

unread,
Nov 11, 2015, 10:30:59 AM11/11/15
to sarkan...@googlegroups.com
Inline image 1

Sveiciens Lāčplēša dienā!

Sarkandaugavas attīstības biedrība kopā ar Čiekurkalna attīstības biedrību par godu Latvijas 97. dzimšanas dienā rīko iedzīvotāju akciju #gaismasziņa!

Mērķis - radīt kopā būšanas svētkus un rekonstruēt kādu jauku atmiņu:

«Tilta iela - krāšņākā iela, promenādes iela, kur bija ko redzēt, kur varēja sevi izrādīt. Sevišķi valsts svētkos, kad saposušies izgājām pastaigā, satikties, parunāties, papriecāties par izgreznoto veikalu skatlogiem un uguņošanu ar ploškām trotuāru malās...»

18. novembrī esat  aicināti no jauna radīt zudušo promenādes sajūtu Tilta ielā, padarot to krāšņu un svinīgu Latvijas valsts svētku dienā. Tilta ielā no plkst. 18.00 izvietosim dārza sveces vai svečturus Tilta ielā, pie kuriem piestiprināti novēlējumi - «gaismasziņas» mūsu Latvijai.

Tāpat svētku nedēļā aicinām izrotāt savas mājas logus un piedalīties konkursā - nofotogrofēt un dalīties ar foto socilālajos tīklos, lietojot mirkļbirkas #gaismasziņa un attiecīgi #sarkandaugava vai #čiekurkalns. Patriotiskākā noformējuma autori saņems balvu no Aldara Alus muzeja, kurš 19. novembrī plkst. 20.00 aicina iedzīvotājus uz svētku koncertu. Sarkandaugavā, Alus muzeja zālē uzstāsies grupas The Coco'Nuts un Future folk orchestra, ieeja koncertā bez maksas. 

Vairāk info šeit.
Gaidīsim Jūs un Jūsu kaimiņus!
Izvietojot sveces, lūdzu parūpēties par savu drošību un gājēju ērtību!

Ar cieņu,

--


Sarkandaugavas attīstības biedrība
Twitter: @Sarkandaugava 
Facebook: Sarkandaugava - Kpacka


Gaismaszina.jpg
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages