آلبوم آبی رویا

23 views
Skip to first unread message

yasser chehri

unread,
Mar 11, 2004, 2:20:11 PM3/11/04
to san...@googlegroups.com

البوم آبی رویا، فریور خسروی و رضا شریفی:

دیر زمانیست که با موسیقی ایرانی سرو کار دارم و در این مدت در حد توانم در زمینه موسیقی تلاشهایی انجام داده ام. اقامت طولانی در خارج از ایران،زمینه آشنایی با موسیقی ملل دیگر و از آن مهمتر آشنایی با علاقمندان و شنوندگان غیر ایرانی موسیقی را برایم فراهم آورده و به تدریج مرا بر آن داشت است تا در صورت امکان پلی بین موسیقی خود وایشان برقرار کنم. آلبوم آبی رویا ماهیتآ بر موسیقی ایرانی تکیه دارد،اما روشی متفاوت چه در انتخاب گام،وچه در شیوه نوازندگی سنتور ، این امید را در من بوجود آورد که شنوندگان غیر ایرانی نیز امکان بیشتری برای درک و ایجاد ارتباط با قطعات اجرا شده،داشته باشند. در ادامه همین خواسته بود که نیاز به شیوه ای متفاوت در تنبک نوازی نیز احساس شد و این مهم را هنرمند عزیز رضا شریفی به خوبی از عهده برآمد. و نهایتآ این که مجموعه حاضر تلاشی است که گذشت زمان بر کژی یا راستی آن قضاوت خواهد کرد.
                                                                                                                   
فریور خسروی زمستان ۲۰۰۱

واقعا یکی از زیباترین البوم های سنتوره که تا الان گوش دادم، این البوم شامل 16 قطعه است که از 8 قطعه ی ضربی و 8 قطعه ی اوازی در کوک E b major (فارسیشو بم بگید!) که تو این کوک تمامیه نت های لا،سی و می، بمل و مابقی بکار کوک می شوند.

اسامی ترک های این آلبوم به این ترتیب است:آبی رویا، آبی رویا 2، جستجوی هیچ، جستجوی هیچ 2،آوای باران، آوای باران2، گم گشته، گم گشته2، رقص زندگی، رقص زندگی2،ترانه دریا، ترانه دریا2، در ژرفای رویا، در ژرفای رویا2 ، نجوا و نجوا2 میباشد.

من سه تا نت ضربی از این آلبومو واستون می زارم که دانلود و اجرا کنید و لذت ببرید!

1. ترک 2 آبی رویا2

2. ترک 6 آوای باران2

3. ترک 12 ترانه دریا2

دانلود : http://www.santuri.loxblog.com/p.php?page=3

 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages