To je trik pitanje :)
Pa kao i inace, gledaju se privjetrinske jedrilice, specijalno one
ispred u slicnoj ruti...
To je skolski odgovor, gledaju se sve :) jedrilice i razmislja o
njihovom svemu, setup, kutu, jedrima, trimu, brazdi...
kad netko pocne opadati ili se penjati, analiza i ili okret na druge
uzde ako ima smisla / prostora / pase ili unaprijed malo prilagoditi
kurs da se ne izgubi brzina ili maks kut.
Jesam zasluzio krafnu ili zlepu :)