Rychle a zběsile 9/fast and furious 9 Celý film dabing CZ 2021

335 views
Skip to first unread message

Nelson Conner

unread,
Jun 8, 2021, 4:13:38 AM6/8/21
to Rychle a zběsile 9/fast and furious 9 Celý film dabing CZ 2021
Rychle a zběsile 9/fast and furious 9 Celý film dabing CZ 2021

dsferhre.jpg

Rychle a zběsile 9 Celý Film Online a Zdarma
přehrát film 👉 https://t.co/PXcuOxnqjo?amp=cf9
Rychle a zběsile 9
Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller
USA, 2021, 145 min
Režie: Justin Lin
Scénář: Chris Morgan, Daniel Casey
Kamera: Stephen F. Windon
Hudba: Brian Tyler
Hrají: Vin Diesel, Lucas Black, Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, John Cena, Finn Cole, Anna Sawai, Ludacris, Charlize Theron, (více)
(další profese)

Obsah
Dominic Toretto (Vin Diesel) si myslel, že si konečně bude moci začít užívat klidný život s Letty (Michelle Rodriguez) a synem Brianem, jenže pak se ozvala jeho minulost. V týmu lumpů, kteří se rozhodli ovládnout svět, figuruje i člověk, který je stejně odvážný a nebezpečný jako Dom. A taky skvěle řídí. Koneckonců je to jeho bratr Jakob (John Cena). Rozešli se ve zlém po smrti otce a je jasné, že pokud se jejich cesty znovu zkříží, bude je to asi oba hodně bolet. A protože Jakobovi pomáhá s realizací jeho plánů geniální hackerka Cipher (Charlize Theron), se kterou jsme se seznámili v předchozím díle, musí Dominic tváří v tvář přesile dát znovu dohromady „rodinu“ rychlých a zběsilých řidičů. S nimi se vydá na neuvěřitelnou štreku, která vede přes Londýn, Tokio, středoamerickou džungli a historické uličky Edinburghu až do Ázerbájdžánu. Tam všude budou porušovat dopravní předpisy a fyzikální zákony a pokoušet se přitom zachránit svět.

zkontrolovat uživatele
Počínaje pátým vstupem do seriálu sága „Rychle a zběsile“ přiblížila minulost zabývající se zloději automobilů a dragsterovými závody a šla přímo do mezinárodně superprostorového území. „F9“ ukazuje, že strategie je stále úspěšná, i když nemá žádný smysl, že by planeta měla ochránit před masivním globálním kyberterorismem hromadu automobilových fanatiků se stinnou minulostí.

Neobtěžujte se ptát, proč jsou automobiloví fanatici jediní lidé vyslaní k vyšetřování letecké havárie v cizí zemi; „F9“ na to neposkytne odpovědi, natož jak a proč někteří členové posádky odcházejí do skutečného vesmíru finálním kotoučem. Tyto filmy požadují, abyste prostě šmátrali s cockamamieovými zápletkami, a na oplátku Justin Lin (nejlepší z režisérů „F&F“, který je u kormidla poprvé od # 6) vytvoří dechberoucí rvačku automobilové destrukce, která hraje jako Wile E. Coyote a MC Escher soutěží v Cannonball Run. (Lin a Daniel Casey sdílejí kredit za psaní scénářů.)

Jen proto, že filmy „Rychle a zběsile“ jsou hloupé, nepředpokládejte, že je snadné je vytvořit; spousta bezduchých ošizení - každý si pamatuje „Need for Speed“? - prokázat, že tyto inscenace vyžadují velkou zručnost a určitý druh lehkého dotyku. V průběhu devíti filmů jsme v této „rodině“ poznali mnoho postav a „F9“ neustále nalézá nové a zajímavé způsoby, jak je všechny zdánlivě vyvést na okamžik v centru pozornosti.
(V době, kdy se dostaneme k „Fast 10: Your Seat Belts“, nebo jakkoli tomu říkají další, bude trvat solidní hodinu běhu, abychom dohnali všechny podpůrné hráče.)

Pokud jsou tyto filmy ve svém bezohledném ignorování fyziky a gravitace superhrdinskými filmy s auty místo mysů, jsou to také telenovely, které byly namočeny v dostatečném množství testosteronu a benzínu, aby umožnily přímým mužům užít si zápletky jako „nikdy předtím“ zmínil se o odcizeném příbuzném “a„ mrtvé osobě, která není “bez pocitu emaskulace. Odcizeným příbuzným je zde Jakob Toretto (Jon Cena), bratr, kterého Dom (Vin Diesel) očividně měl po celou dobu, aniž by o něm mluvil. V záběru do minulosti jsme se dozvěděli, že Dom viní Jakoba ze smrti jejich otce při ohnivém závodním neštěstí a vyhnal z rodiny jeho mladšího sourozence.
Bratři mají samozřejmě sestru: Miu (Jordana Brewster), která tentokrát toho zvládne víc, než je obvyklé, i když se zdá, že film není nijak zvlášť zaujatý vztahem s Jakobem a tím, jak se to odehrálo v celkové rodinné dynamice Toretto. Toto je film o mužích a bratrech a o mužích a otcích, o mužích a autech a sestry mohou zjevně jen skočit do pozadí.
Jakob je svázán se zápletkou, která zahrnuje ubohého doohickeyho, který přepíše všechny počítače planety, takže je na Domovi a jeho týmu - Letty (Michelle Rodriguez), Tej (Chris „Ludacris“ Bridges), Roman (Tyrese Gibson), Ramsey (Nathalie Emmanuel) a Sean (Lucas Black), abychom jmenovali jen několik - zastavit padouchy, kteří jsou financováni diktátorským synem Eurotrash Otto (Thue Ersted Rasmussen) a těží z technického know-how zločinců Šifra (Charlize Theron).

štítek
Rychle a zběsile 9 Celý film Dobrá kvalita
Rychle a zběsile 9 Celý film kde je možné streamovat zadarmo
Rychle a zběsile 9 Celý filmový tok online
Rychle a zběsile 9 Celý film HD
Rychle a zběsile 9 Celý film zadarmo
Rychle a zběsile 9 Celý film v priamom prenose
Rychle a zběsile 9 Celý film Free Stream
Rychle a zběsile 9 Úplné stiahnutie filmu
Rychle a zběsile 9 Úplné stiahnutie filmu zadarmo
Rychle a zběsile 9 CZ dabing
Rychle a zběsile 9 premiéra
Rychle a zběsile 9 online cz
Rychle a zběsile 9 online cz dabing
Rychle a zběsile 9 Zadarmo
Rychle a zběsile 9 Celý Film
Rychle a zběsile 9 Titulky
Rychle a zběsile 9 nový film
Rychle a zběsile 9 DVD filmy
Rychle a zběsile 9 Blu-ray filmy
Rychle a zběsile 9 3D filmy
Rychle a zběsile 9 online bombuj
Rychle a zběsile 9 online cely film
Rychle a zběsile 9 online ke shlednuti
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages