Здравейте колеги,
Пиша във връзка с това, че се търси Ruby on Rails разработчик, за един проект по който работя. Проекта е
https://www.receipt-bank.com . Интересен и персепктивен проект. Текущо има 70% покритие от тестове (в близкото бъдеще, покритието трябва да се вдигне до към 80%). Активно по проекта работим 2ма човека, но тъй като проекта се развива доста бързо ще има нужда от още хора :) .
Версията на Rails e 2.3.14, като може да се наложи до края на лятото да се мигрира до 3.x + ruby 1.9.
Моля, пишете ако имате въпроси или сте заинтересовани.
Поздрави,
Стан