kis szórakozások - ha ráérek és érdekel egyáltalán még valakit

4 views
Skip to first unread message

Matyi

unread,
Mar 26, 2010, 11:59:10 AM3/26/10
to Roxfortiklub
Üzenet csak úgy és amúgy minek(?).

Ha valaki még erre jár, akkor annak ajánlom, hogy június közepe táján
nézzen be, talán csinálok valamit addig - de minek.

admin (Cs. M.)

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages