czy warto czytać ?,ale jesli tak ,to czy cokolwiek,? Czy boimy się
własnych ,myśli wszak nie jak w matematyce 2x2 =4
Lecz myślenie sprowadziło nie jednego mędrca na manowce,bo każdy kij ma
dwa końce.Czyż nie?
----------------------------------------------------
Bebe Lilly - "Mój świat". Ta płyta rozbawi Twoje dziecko!
http://klik.wp.pl/?adr=http%3A%2F%2Fadv.reklama.wp.pl%2Fas%2Fbebe.html&sid=1135