E cineva pe aici?

5 views
Skip to first unread message

Florin

unread,
Jan 10, 2011, 7:06:23 AM1/10/11
to Ro Bloggers
De cand am intrat in grup toate mesajele noi sunt numai spam, exista
vre-un pic de activitate pe grupul asta?

Gabriel Constantinescu

unread,
Jan 10, 2011, 1:01:06 PM1/10/11
to ro-bl...@googlegroups.com
Nu stiu si eu sunt tot doar simplu membru.

Scacun Cristina

unread,
Jan 11, 2011, 6:52:47 AM1/11/11
to ro-bl...@googlegroups.com

De ceva vreme exista un blog nou:

http://desprecartisilectura.blogspot.com/

Contine recomandari de carti, din domenii diverse, care, sper, vor satisface orice preferinte, orice pretentii, orice "buzunare", din punct de vedere al pretului. Cartile pot fi procurate din librarii, clasice sau virtuale. daca dati clic pe titlul oricarei postari, veti putea intra intr-una din asemenea librarii, una virtuala, de unde puteti comanda cartile dorite, cartile preferate, cartile de care aveti nevoie. Cartile le veti primi fie direct acasa (cei din Bucuresti), fie prin posta (cei din provincie).

Incerc sa promovez pe blogul meu principal:
http://scacuncristina.blogspot.com/
o librarie virtuala. Cum o recunoasteti? E bannerul din stanga sus (primul; de fapt... primele trei bannere din stanga sus duc la aceeasi librarie). Pentru a va face o idee despre cartile pe care le puteti comanda (si cumpara!) de acolo, voi face cate o scurta prezentare (pe cat se poate!) la cat mai multe carti din libraria virtuala.
Va astept sa-mi cititi blogul, apoi sa fiti clientii librariei si sa cumparati cat mai multe carti de acolo.
Spor la citit! Si sper sa va puteti achizitiona toate cartile dorite...
Cristina Scacun


--- On Mon, 1/10/11, Gabriel Constantinescu <beecho...@gmail.com> wrote:

cezar

unread,
Sep 22, 2011, 5:53:18 PM9/22/11
to ro-bl...@googlegroups.com
daca aveti chef de un cs http://www.leet.ro
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages