Московські гебе-шльондри в Україні

5 views
Skip to first unread message

Olexandr Franchuk

unread,
May 21, 2023, 8:29:58 AMMay 21
to
Московські гебе-шльондри в Україні

Щоразу, розпочинаючи участь в відверто ворожих форумах типу севастопольського, чи там політфорумах макспарку - чи ще в багатьох таких інших, доводиться дампувати всі пости. Це зберігання постів, своїх і співрозмовників, конче необхідне, оскільки практично завжди після досягнення співрозмовниками, чи адмінами, повного розуміння шкідливості (для їхньої ворожої щодо України діяльності) подальшого існування в інфопросторі цих діалогів, вони їх видаляють. А автора відповідно банять. Скільки разів таке було, лік давно втрачений.

Отже, ці шкідливі для ворогів, а значить корисні для нас діалоги повинні бути збережені і присутні в інформаційному просторі - на непідконтрольних для московських паскуд і видимих для нормальних людей ресурсах.

Слід зауважити, що таке видалення гілок форумів і бан автору, на навіть найзаклятіших московських ресурсах, раніше було ЗАВЖДИ далеко не одразу, а після ряду спроб словесно якось таки розправитись з автором - самостійно, чи закликаючи на допомогу наявних там "авторитетів", як от наприклад:
/* За нарушение правил форума "2000" (пп. 2, 3, 5) ole – вечный бан! Внимание! Хандусенко, прошу выйти на связь. С ув. Админ
*/ https://narodna.pravda.com.ua/politics/49354479203fa/

Дуже характерною обставиною під час тих спроб розправитись з автором, як свідчить не малий досвід, є напад на небажаного автора зграєю, підтримуючи і підіграючи один одному, з використанням при цьому типових зворотів на зразок: "Модератор!!! Аллё!!! Мы долго этого свидомого мерина тут видеть будем с его галюцинациями?"

Ніяких з наведених тут вище ознак не доводилось очікувати, розміщуючи маленький пост в ФУП (Форум Української Правди). І яким же було здивування, коли усі ці ознаки підмосковського форуму настали в ФУП, і то а чи не моментально після цього розміщення.

Не очікуючи на таке, не було зроблено нічого для збереження діалогу, який продовжувався до бану всього кілька годин і зайняв всього дві сторінки. Одначе - чисто випадково - обидві сторінки діалогу були відкриті в двох табах файєрфоксу і не були закриті, що пізніше і дало можливість зберегти діалог і виставити його сюди: https://olexlviv.blogspot.com/2023/02/blog-post.html

Головну причину раніше такого небачено швидкого бану вирахувати не дуже важко, прочитавши репліку одного з присутньої там членів зграї:
/* alex_kyiv cьогодні в 00:58
Слав таких клоунів збивав на зльоті :laugh:
До посту в 00-49 він би точно не дожив.
*/

Пост в 00-49, це:
/* відмова власниці “Української Правди” (і ФУП?) Олени Притули (уроджена Алёна Юрьевна Чистова) від публікації в УП статті “Убивства українських політичних і культурних діячів”, яка тоді, в 2006 році, здавалося б ну так безпосередньо була стосовна до першого з двох убитих коханців Олени Притули, до засновника і автора УП Георгія Гонгадзе, додала ясності стосовно поширеності на українській землі московської редакційної політики."
*/ (взято з передмови до кн. "Три слова" https://t.co/n3n2auAcJB)

Вказаної адмінами форуму причини бану "Незрозуміла реклама блогу", як може пересвідчитись, прочитавши діалог, кожен, кому цікаво, насправді нема: єдине місце, де був наведений урл блогу https://olexlviv.blogspot.com/, це на вимогу якогось тамтешнього авторитету "Слав". Це саме той Слав, який "таких клоунів збивав на зльоті", за визначенням одного з учасників зграї покидьків alex_kyiv.

Після цього факту перетворення форуму ФУП, яким керує Олена Притула, на агресивний московський ресурс, битком набитий московськими посіпаками під прикриттям, які задовбують там нормальних людей і поширюють московський наратив, факт, наведений о 00-49, дуже точно узгодився з іншими фактами:

/* З 1997 року в Олени Притули був роман з Георгієм Гонгадзе[16][17]. Вона була останньою, хто бачив його живим до викрадення та вбивства у вересні 2000 року[16] [...] Перебувала у стосунках з Павлом Шереметом, з яким познайомилась у 2008 році[18]. [...] У липні 2016 року Шеремет загинув у результаті вибуху машини, що належала Олені Притулі
*/ https://uk.wikipedia.org/wiki/Притула_Олена_Юріївна

Як говориться, один факт, це випадковість, два факти - це закономірність, а три факти - це певність. У нас є три кожному видні факти: убивство чудової людини Георгія Гонгадзе, убивство за схожих взаємин з Притулою Павла Шеремета - і перетворення Притулою спершу ніби як українського ресурсу ФУП на промосковську клоаку, шляхом залучення туди розмаїтої москальні і випихання звідти нормальних людей. Це не враховуючи її відмову в 2006 від публікації в УП безпосередньо стосовної до убивства першого з двох убитих її коханців, до засновника і автора УП Георгія Гонгадзе - статті “Убивства українських політичних і культурних діячів”.

Це дає підставу просити нормальних людей, які цілком можуть бути як в УП, ну не одна ж там московська холуйня під прикриттям? чи деінде, але тою чи іншою мірою близько до Притули, бути дуже обережними. Адже коли хоч трохи зважати на факти дійсності, то ймовірність дуже і дуже не нуль, що цей червоний горобець може потурбуватися і про них, якщо вони, як наприклад Гонгадзе і Шеремет, перетнуть міру справжньої неприємності для банди московських убивць.

Ми ж пам'ятаємо, як після убивства Володимира Івасюка йшли розмови про якусь хвойду, яку бачили, як вона без зайвого галасу виконувала біля нього свою роботу, а після її завершення, тобто після убивства Івасюка, зникла без сліду. Так що Притула не перший в історії України горобчик, навіть тільки серед них відомих.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages