(Live) Olympijské hry Tokio 2020 Živě

2 views
Skip to first unread message

qwer wqeq

unread,
Jul 25, 2021, 11:50:05 PM7/25/21
to Reddit!! Olympic Games Tokyo 2020 Live Free
Letní olympijské hry 2020, oficiálně hry olympiády XXXII a označené jako Tokio 2020, jsou probíhající mezinárodní multisportovní akce, které se v současné době konají od 23. července do 8. srpna 2021 v japonském Tokiu a některé předběžné akce začínají 21. Červenec.
Termíny: pá, 23. července 2021 - ne, 8. srpna 2021
Poloha: Tokio
Stadion: Olympijský stadion (Tokio 2020)


download.png

Sledujte olympiádu od zahajovacího ceremoniálu po úžasné oslavy sportovců z celého světa. Díky oficiálním olympijským vysílacím partnerům budete moci každý okamžik z olympijských her v Tokiu 2020 sledovat živě. Přinesou vám veškeré vzrušení a drama olympijských her, naživo a na vyžádání, s nejkomplexnější, nejrelevantnější a na míru šitou nabídkou, ať jste kdekoli.

Vaše místní vysílací společnosti Tokio 2020 jsou uvedeny v dokumentu níže. Přesné podrobnosti o tom, kdy a jak sledovat, najdete v příslušných vysílacích plánech.


Živý přenos z olympiády: jak sledovat Tokio 2020 online a zdarma dnes, televizní kanál

Přesuňte se přes anime, J-pop a arkádové hry, protože olympijské hry v Tokiu v roce 2021 přistály! Adam Peaty je na finále mužského znaku na 100 m a japonská Horigame získala historické zlato ve skateboardingu, ale s celkem 339 zlatými medailemi, které jsou k dispozici, je o co hrát. Diváci ve Velké Británii mohou sledovat olympiádu zdarma na BBC iPlayer. Čtěte dále a zjistěte, jak získat živý přenos z Tokijských olympijských her odkudkoli na světě.


Sledujte olympijské hry v Tokiu zdarma ze zahraničí pomocí VPN
I když jste se přihlásili k odběru příslušných držitelů práv na olympijské hry v Tokiu, nebudete k nim mít přístup, pokud jste mimo svou vlastní zemi. Tato služba bude znát vaši polohu na základě vaší IP adresy a automaticky zablokuje váš přístup.

Virtuální privátní síť (VPN) vám pomůže tuto překážku obejít. VPN vytváří soukromé spojení mezi vaším zařízením a internetem, takže servery a služby, ke kterým přistupujete, nevědí, co děláte. Všechny informace předávané tam a zpět jsou zcela šifrované.

Existuje spousta poskytovatelů VPN, ale někteří jsou spolehlivější a bezpečnější než ostatní. Zpravidla navrhujeme placenou službu, jako je ExpressVPN, která nabízí 100% záruku vrácení peněz bez rizika. Pokud nejste spokojeni se službou kdykoli během prvních 30 dnů, můžete ji zrušit bez jakýchkoli pokut.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages