Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

[HD] Cin Gelini Filmi (2023) TÜM FİLM (4K) Yayın Akışı

22 views
Skip to first unread message

sardi beclung

unread,
Nov 23, 2023, 6:38:05 AM11/23/23
to
123Film! Cin Gelini [2023] FuLLMovie Ücretsiz Online 123Movies'te

15 dakika önce Kaçırmayın! Cin Gelini Online Ücretsiz Nerede İzlenir? [DVD-ENG-SUB] Cin Gelini (2023) Filminin Tamamı Çevrimiçi Ücretsiz HQ İzle [DvdRip-USA eng subs ]] Cin Gelini ! (2023) Full Film #Cin Gelini online izle Ücretsiz 123 Film Online !! Cin Gelini (2023) | Cin Gelini Online İzle (2023) Filminin Tamamını Ücretsiz HD.720Px| Cin Gelini Online İzle (2023) Full Filmleri Ücretsiz HD Cin Gelini (2023) with ENG-SUB Altyazılı indirmeye hazır, Cin Gelini (2023) ,𝟭080p. Kesinlikle tavsiye ederim!

================================================

BURADAN İzle ▷ https://t.co/CzBMQ0CcMA

HEMEN İNDİR ▷ https://t.co/CzBMQ0CcMA

========================================

'Cin Gelini' (Ücretsiz) Çevrimiçi Yayınını Evde İzleyin

Cin Gelini, Gohan için yeni ve güçlü bir dönüşümün müjdesini veriyor. Gohan'ın güç seviyesi Cell Saga'dan sonra durgunlaştı ve karakter, animedeki en güçlü Z-Warrior'dan Cin Gelini'da Kaptan Ginyu'ya karşı mücadele eden bir karaktere dönüştü. Ancak son gelişmeler Gohan'ı yeniden dikkate alınması gereken bir güç haline getiriyor.

Hack kaynaklı bir gecikmenin ardından Cin Gelini, Haziran 2023'te Japon sinemalarında gösterime girecek. Hayranlar filmin galasını heyecanla beklerken, Batılı hayranlar da 21. Cin Gelini Filmi'nin Batı'da ne zaman yayınlanacağını merak ediyor (hem altyazılı hem de dublajlı olarak). biçim). Şanslısınız ki, biz Fiction Horizon olarak tüm cevaplara sahibiz, bu yüzden Cin Gelini'nın Batı'da ne zaman vizyona gireceğini ve onu nerede izleyebileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Crunchyroll'un da doğruladığı gibi Cin Gelini'nın 2023 yazında Kuzey Amerika'da vizyona girmesi planlanıyor. Şu anda elimizde resmi bir tarih yok ancak Crunchyroll'un filmi Batı'da teatral olarak dağıtacağını biliyoruz. Crunchyroll şu anda filmi izleyebileceğiniz bilinen tek yer.

Cin Gelini, yılın en çok beklenen anime filmlerinden biri, dolayısıyla heyecanı anlaşılabilir. Bu yüzden insanlar şu anda mümkün olduğu kadar çok şey bilmek istiyor. Bu yazımızda size Cin Gelini'yı Batı'da İzlemek için mükemmel bir rehber vereceğiz.

Crunchyroll ve Sony Pictures daha önce filmin orijinal Japonca seslendirme, altyazılı ve Tam İngilizce dublajla geleceğini açıklamıştı. Cin Gelini'nın özetini aşağıda bulabilirsiniz.

Cin Gelini'nın Çıkış Tarihi:

Yeni bir poster Cin Gelini'nın Amerika çıkış tarihini ortaya çıkardı. ABD'de ve dünyada Crunchyroll tarafından dağıtılan film Temmuz ayında vizyona girecek. Bu, önümüzdeki hafta 29 Temmuz 2023 olan Japonya çıkış tarihinden iki ay sonradır.

Ücretsiz Cin Gelini Nasıl İzlenir?

Yukarıda da belirtildiği gibi, karanlık fantezi şu an itibariyle yalnızca sinemada gösterime giriyor. Dolayısıyla Filmi Ücretsiz İzlemek isteyenlerin, Ücretsiz deneme sunan bir platformda yayınlanmasını beklemek zorunda kalacak. Ancak okuyucularımıza her zaman çevrimiçi olarak tüketmek istedikleri içerik için ödeme yapmalarını ve yasa dışı yollardan uzak durmalarını tavsiye ediyoruz.

Cin Gelini'yı Nerede İzlemeli:

Şu anda Cin Gelini Online İzleme haklarına sahip herhangi bir platform bulunmamaktadır. MAPPA, büyük bir başarı elde ettiği için filmi yalnızca sinemalarda yayınlamaya karar verdi. Stüdyo ise geliri başka yöne yönlendirmek istemiyor. Filmi yayınlamak yalnızca karı azaltır, artırmaz.

Sonuç olarak hiçbir yayın hizmetinin Cin Gelini'yı Ücretsiz olarak sunma yetkisi yoktur. Ancak film kesinlikle Funimation, Netflix ve Crunchyroll gibi hizmetler tarafından satın alınacak. Son olarak, bu yayın kuruluşlarından hangisinin filmi dünya çapında dağıtması muhtemeldir?


Cin Gelini Filminin Tamamı

Cin Gelini Full Film indir

Cin Gelini Ücretsiz Çevrimiçi Yayını İzle

Cin Gelini Filminin Tamamı Ücretsiz çevrimiçi

Cin Gelini (2023) Full Filmi Bedava İzle

Cin Gelini Full Film 123 Film

Cin Gelini (2023) Full Filmi Online Ücretsiz İzle

Cin Gelini Filminin Tamamı Online

Cin Gelini (2023) Full Film Yayını Ücretsiz

Cin Gelini Filminin Tamamı youtube

Cin Gelini (2023) Full Film İzle Online

Cin Gelini (2023) Full İngilizce Full Filmi İndir

Cin Gelini (2023) Full İngilizce Filmi Online İzle

Cin Gelini (2023) Tam İngilizce Filmi İzle

Cin Gelini (2023) Full Filmi alt Fransa izle

Cin Gelini (2023) Full Film Altyazılı Online İzle

Cin Gelini (2023) Full Film spoiler izle

Cin Gelini (2023) Filminin Tamamını İndirmek İçin İzle

Cin Gelini (2023) Full Film İzle Full Film Vidzi

Stream Cin Gelini (2023) Full Film Vimeo

Cin Gelini Filmini Ücretsiz İzle dailymotion

Cin Gelini (2023) filmini full izle dailymotion

Cin Gelini 2023 Full Filmi Vimeo Ücretsiz İzle

Cin Gelini 2023 Full Filmi iTunes İzle
0 new messages