HOLA VSI
PO DOLGEM SE ZOPET OGLAŠAM
UPAM, DA STE VSI V REDU IN SE IMATE LEPO.....
ALI STE ZATO, DA SE SREČAMO IN PRAZNUJEMO PRVO LETO POTOVANJA V SLOVENIJO IN TO
NA NEDELJO 27. JUNIJA, NAREDIMO SREČANJE Z PATIS ALI ASADO CHORIPAN SE ZOPET DOBIMO IN
MALO POGOVORIMO... IN MORDA SE KAJ ZAPLEŠEMO....
POVEJTE MI IN ORGANIZIRAMO SKUPAJ...
LEP POZDRAV VSEM
VICTOR