انتخاب مناسب تابلو تبلیغاتی

6 views
Skip to first unread message

Mehdi Taba

unread,
Apr 7, 2020, 3:17:50 AM4/7/20
to انجمن تابلو سازان ایران

سه گام برای انتخاب تابلو تبلیغاتی

یکی از ملزومات تبلیغات هر شغلی تابلو تبلیغاتی یا همان تابلو سردرب محل کسب آنها محسوب میشه. ما در این بخش میخواهیم خدمات خودمان در راستای یک تابلو خوب و تاثیزگذار معرفی کنیم.

قبل از هر اقدامی صاحبان کسب و کار باید استراتژی خودشون را مشخص کنن. منظور اینکه هدف اصلی تابلو چی هست. آیا معرفی برند هدف اصلی هست یا معرفی خدمات یا بطور کل برند و خدمات نیاز به معرفی ندارد و فقط قصد اطلاع رسانی در خصوص قیمت و تخفیفات محصول را دارید. مهمترین مطلب در این خصوص طرح و طراحی تابلو است و برای تعیین معیار های مناسب پیشنهاد میکنم مقاله عوامل موثر در ساخت تابلو را مطالعه کنید

گام دوم تعیین بودجه هست. لازم به توضیح نیست که هرچه هزینه بیشتر کنیم مطمئنا امکان ساخت کار جذاب تری خواهد بود و از طرفی صرفا هزینه کردن بدون در نظر گرفتن پارامترهای مهم دیگر، احتمال به هدر رفتن سرمایه را افزایش می دهد بنابراین در این خصوص توصیه میکنیم با تابلو ساز خودتان مشورت کنید. برای اطلاع از هزینه ها لیست قیمت تابلوتبلیغاتی را ملاحظه نمائید.

گام سوم بعد ازتعیین بودجه نوبیت به انتخاب تابلو که اصلی ترین آنها عبارتند از تابلو چلنیوم، تابلو فلکسی و تابلو ال ای دی و با سرچ یا کلیک بر روی این سه موضوع میتوانید بیشتر با کاربرد و همچنین مصالح و متریال مناسب آنها آشنا بشوید. این موارد ذکر شده اهم تابلو تبلیغاتی هستند وگرنه نمونه های دیگری مثل لایت باکس، نئون و برچسب روزرنگ هم هست.

ما در گروه تبلیغاتی رسا آماده مشاوره، طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو تبلیغاتی خواهیم بود.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages