JXP
Zapraszamy na II Charytatywny Bezalkoholowy Bal Wielkanocny,
który odbędzie się 07.04.2018r. (sobota).
Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00 w parafii św. Mateusza w Warszawie
(ul. Ostródzka 172).
Bal będzie w szkole (ul. Ostródzka 175) w Warszawie od godz. 19.00 do 5.00. Najlepsza zabawa nad ranem – oby Was nie zabrakło. Nie zapomnijcie o wygodnych butach na zmianę J
Koszt 150 zł od osoby. Zapewniamy wspaniałą zabawę przy zastawionym stole prowadzoną przez dyplomowanego wodzireja Piotra Pastora
(www.wodzirej-siedlce.waw.pl).
Podczas balu odbędzie się aukcja – dochód przeznaczony będzie na budowę Sanktuarium św. Gabriela i Młodych Świętych. Jeżeli Ktoś może proszę o przekazywanie rzeczy na aukcje – a tym , którzy już przekazali pięknie dziękuję.
Potwierdzeniem udziału w balu jest dokonanie wpłaty. Wpłat dokonujemy najlepiej bezpośrednio do K. Sweklej lub w zakrystii po każdej mszy św. przez cały tydzień.
Więcej informacji na temat balu można uzyskać pod numerem telefonu - 668 644 995 lub maila - sw...@wp.pl (Katarzyna Sweklej)
ZAPRASZAM SERDECZNIE
Zwracam się jeszcze do Was Moi Drodzy o pomoc w przygotowaniach. Potrzebujemy wsparcia:
- rozkładanie wykładziny - 06.04.2018r.- godz. 16.00
- pomoc w ustawianiu stolików – 06.04.2018r.- godz. 18.00
- wystrój sali - 06.04.2018r. - godz. 19.30
Bal jest naszym wspólnym dziełem. Jego zysk będzie przeznaczony na budowę naszego Sanktuarium. Proszę o zaangażowanie wszystkich osób, aby dzieło przyniosło, jak najlepszy efekt. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w balu a Kto nie może z różnych przyczyn proszę o wsparcie przy pomocy w jego organizacji. Proszę również o reklamę balu i zachęcanie, jak największej liczby osób do uczestnictwa w balu. Zachęcajmy też młodych do wspólnej zabawy… Bal dla wszystkich od 18 roku życia. Za Wasze dobre serce i wszelką pomoc niech Wam Bóg wynagrodzi zdrowiem i swoim błogosławieństwem.
Bóg zapłać.
o. Przemysław R. Śliwiński CP
proboszcz