Fotowoltaika w parafii.

0 views
Skip to first unread message

Marek Mańko

unread,
Mar 17, 2024, 5:25:52 PM3/17/24
to kance...@pasjonisci.org.pl, r...@pasjonisci.org.pl
Księże Proboszczu,
drugą niedzielę pod rząd, w ramach ogłoszeń, słyszałem o pomyśle instalacji fotowoltaiki w celu obniżki kosztów energii elektrycznej. Jako że temat jest mi z wielu powodów bliski, chciałbym zadać pytania i być może zgłosić pewne wątpliwości. 
Dla jasności: nie stoi za tym żadna oferta handlowa, piszę 100% w dobrej wierze :-)

Pytania:
- Fotowoltaika: mówimy wyłącznie o panelach czy panelach 
razem z magazynem energii? 
- W jakich grupach taryfowych rozlicza się za prąd parafia? G czy C?
- Czy obecnie parafia rozlicza się według jednolitej ceny za energię w każdej godzinie, ewentualnie, różnej cenie dzień/noc, dzień roboczy / weekend?
- Jak wygląda mniej więcej profil zużycia prądu w parafii? Zakładam, że najwięcej w dni wolne + wieczory w dni robocze, czy jednak inaczej?

Gdyby chciał Ksiądz o tym porozmawiać, proszę pisać lub dzwonić (503-656-838), jak wygodniej :-) 

Szczęść Boże! :) 
--
Serdecznie pozdrawiam/Best regards,
Marek Mańko
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages