


Drogi OCP !
Czy wiesz jaki mamy miesiąc czy może jesteś tak zajęty pracą
w projekcie, że nie masz czasu zajrzeć do kalendarza? Otóż.. nadszedł grudzień,
a co za tym idzie… wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia!
Wigilia organizowana dla Was i Waszych podopiecznych, Praktykantów
oraz Alumni odbędzie się
17 grudnia.
W związku z tym informujemy, że w jej
ramach będzie miał miejsce:
‘Konkurs na najsmaczniejszy projekt LC Kraków!’
Wybierz z poniższej listy potraw coś, co w ramach projektu
wspólnie przygotujecie oraz postarajcie się o
wybór z Waszych teamów osoby,
która tę potrawę zaprezentuje (tak, tak… mile widziane przebranie tematycznie
związane z Wigilią ;) ) i wygra dla was
nagrodę oraz dyplom dla ‘Najsmaczniejszego Projektu Komitetu Lokalnego w
Krakowie’.
Czekamy na Wasze zgłoszenie
do niedzieli 6.12.09 do godz. 19 
Lista potraw (zgłoszenie wpisz w formatkę):
NIE ZWLEKAJ!
Kto pierwszy ten lepszy! Im szybciej się
wpiszesz tym szybciej możesz obmyślać strategię działania!
I niech karp będzie z Tobą!


