Fwd: Dzwonienie :)

0 views
Skip to first unread message

Marina Nowacka

unread,
Dec 4, 2009, 2:12:08 PM12/4/09
to projektwi...@googlegroups.com
hej hej
więc tak:
  • dzwonienie: ja mogę dzwonić w poniedziałek rano, nawet planowałam tam przyjść wtedy. to o której? ja mogę nawet na 8:p bo od 11;30 mam ćwiczenia. I przepraszam Dziewczyny że dzisiaj nie przyszłam, ale chciałam jak najszybciej znaleźć się w domu i gratulacje za inkindy !!
  • logo: ja moje pomysły na logo już pisałam, więc nie wiem czy teraz prosisz Kasiu o wykonanie? w sumie mogę spróbować :p
  • mail do praktykantów: wczoraj rozmawiałyśmy z Natalią, Natalia powiedziała, że nie ma zbytnio czasu, więc ja się tym dzisiaj zajmę. Najpierw na pewno wyślę Wam na grupę, żebyście zobaczyły czy ok. Generalnie na pewno zrobię to dzisiaj ;-)
  • stroje : jeśli chodzi o przyszły tydzień to mam czas w poniedziałek 15-20, środa 16-20, czwartek 15-18;30, piątek rano przed 12 lub po 14.
  • wigilia-godzina: ja myślę,że ludzi możemy tak na ok. 18/19 zaprosić, a Wy co myślicie?
pozdrawiam Dziewczyny !!!! xxx


Marina Nina Nowacka
Project Member "Awake to Discover"
"Enter Your Future"
__________________________________
e-mail: marina....@aiesec.net
mobile:                +48 880 825 239    
phone:                +48 12 293 53 78, +48 12 293 56 78
fax: (+48 12) 293 50 17 (attn. AIESEC)
_________
AIESEC in Poland
Local Committee Krakow
Rakowicka 27
31-510 Krakow
__________________________________


2009/12/4 Gabriela Strączyńska <gabriela.s...@aiesec.net>

dopytują się mnie ludzie dokładnie o której ta Wigilia!
co mówić im?



i przy okazji niech mi każda napisze w jakich godzinach jest wolna w nst tyg tak, by pójść po przymierzać stroje i je już zabookować :] to się postaram tak umawiać, żeby wszystkim pasowało ;*



4B0.gif
B0C.gif
03D.gif
330.gif
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages