Kasia Walków
unread,Dec 2, 2009, 5:55:32 AM12/2/09Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to projektwigilia2009
dziewczyny,
właśnie kontaktowałam się z Panią z klubu Żaczek.
NIestety 17 grudnia mają oni tam kabaret....
I jest taka sprawa. MOżemy ugadać sie z kabaretem PUK żeby to byłą
impreza zamknięta i żeby zrobili oni ten kabaret dla nas tylko, jednak
zapewne będzie to kosztowało sporo.
Pani mi zaproponowała jakąś dolną sale, gdzie niestety nie będzie
jednego wielkiego stołu, ale takie okragłe małe stoliki.
Jutro mam tam iść o 13.30 żeby to zobaczyć.
Czy któraś z Was miałaby ochotę pójść ze mną ??
Zawsze to lepiej wygląda jak są dwie osoby, a pozatym mogłybysmy już z
nią ugadać więcej stolików itp...
buziaki