WYNAJEM SALI

0 views
Skip to first unread message

Kasia Walków

unread,
Dec 2, 2009, 5:55:32 AM12/2/09
to projektwigilia2009
dziewczyny,

właśnie kontaktowałam się z Panią z klubu Żaczek.
NIestety 17 grudnia mają oni tam kabaret....
I jest taka sprawa. MOżemy ugadać sie z kabaretem PUK żeby to byłą
impreza zamknięta i żeby zrobili oni ten kabaret dla nas tylko, jednak
zapewne będzie to kosztowało sporo.
Pani mi zaproponowała jakąś dolną sale, gdzie niestety nie będzie
jednego wielkiego stołu, ale takie okragłe małe stoliki.
Jutro mam tam iść o 13.30 żeby to zobaczyć.
Czy któraś z Was miałaby ochotę pójść ze mną ??
Zawsze to lepiej wygląda jak są dwie osoby, a pozatym mogłybysmy już z
nią ugadać więcej stolików itp...

buziaki

Gabriela Strączyńska

unread,
Dec 2, 2009, 6:41:59 AM12/2/09
to projektwi...@googlegroups.com
ja neistety nie dam rade, gdyż musze jutro zaliczac 2 zaległe kolokwia + kolejne, więc do południa jedyne co będe robić to się uczyć. :(
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages