Termin Spotkań

26 views
Skip to first unread message

Adrian Cyga

unread,
Feb 27, 2012, 1:01:58 PM2/27/12
to ProjektLF
Zmienił się termin spotkań czy spotykamy się dzisiaj o 20.30?

Mariusz Orda

unread,
Feb 27, 2012, 1:14:39 PM2/27/12
to proj...@googlegroups.com

Zmienił się, wrzucę dziś wieczorem

Mariusz Orda

unread,
Feb 27, 2012, 8:27:29 PM2/27/12
to proj...@googlegroups.com
Mój pomysł jest taki : zrobimy wyjątkowo w tym tygodniu spotkanie w środę o 19:00 (29.02, wtedy, kiedy jest DAS). W czwartek mamy spotkanie całego koła o 17, po którym wychodzimy na piwo, więc nie będziemy sobie siedzieć, kiedy reszta zajmuje Dziekanat.

Następne spotkania będziemy planować najprawdopodobniej w czwartki, bo dzień jest dobry dla wszystkich ;].

Robert Chudy

unread,
Feb 29, 2012, 11:16:45 AM2/29/12
to proj...@googlegroups.com
Wiadomo już gdzie odbędzie się dzisiejsze spotkanie o godzinie 19:00?

Mariusz Orda

unread,
Mar 5, 2012, 6:47:56 PM3/5/12
to proj...@googlegroups.com
Termin spotkań cyklicznych został ustalony na czwartki 19:00. Postaram się o jakąś stałą salę, aby uniknąć zamieszania z podawaniem jej przed spotkaniem.

Najbliższe spotkanie odbędzie się za tydzień, 15.03 .

Mariusz Orda

unread,
Mar 14, 2012, 6:32:18 AM3/14/12
to proj...@googlegroups.com
Jutro zaczynamy spotkanie już kwadrans wcześniej (18:45) w sali nr 1 w budynku C-5.

Tomasz Puła

unread,
Mar 15, 2012, 6:37:51 PM3/15/12
to proj...@googlegroups.com

michal burdka

unread,
Mar 15, 2012, 6:42:49 PM3/15/12
to proj...@googlegroups.com
I teoretycznie jest dostępny w samplach :)

Błażej Kowalczyk

unread,
Mar 15, 2012, 6:43:16 PM3/15/12
to proj...@googlegroups.com
ponieważ?

W dniu 15 marca 2012 23:37 użytkownik Tomasz Puła <tom...@gmail.com> napisał:

Tomasz Puła

unread,
Mar 15, 2012, 7:22:31 PM3/15/12
to proj...@googlegroups.com
gdyby nie był w samplach, to by nie było tematu :)
- może zapewnić do 5A prądu ciągłego,
- obudowa budząca zaufanie, nie to co TB6612
- nie jest popularny więc może się okazać lepszy niż te wszystkie, które lansuje forum dioda

Mariusz Orda

unread,
Mar 16, 2012, 2:44:19 PM3/16/12
to proj...@googlegroups.com
Tak przy okazji, to gdzieś dzisiaj nie znalazłem Aleksego albo Błażeja, bo któryś z Panów miał podskoczyć po czujniki pod D-20 ;] Będę dostępny z nimi na PWr gdzieś koło wtorku.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages