Moduł STM32

3 views
Skip to first unread message

Jacek Drewniak

unread,
Mar 26, 2012, 8:35:33 AM3/26/12
to proj...@googlegroups.com
Wybralem stm32f103rbt6 w lqfp64 i robie schemat w eaglu. Poprzydzielalem juz pinom odpowiednie funkcje ale w tej kwestii jest kilka problemow:

- UART bedzie jeden, bo sie nie da inaczej ( no chyba ze kosztem czegos [nie, akurat nie GPIO ;p ] )
- czy potrzebne sa wejscia kwadraturowe ? [ jesli tak to dzialaja one na timer1 i nie bedzie chyba mozna korzystac z jego 4 wyjsc jako pwm, nie doczytalem do konca]
- jest możliwość 8 wyjść pwm ALBO 7 [jednen pin z timer 1] + usb
- czy potrzebna jest mozliwosc usypiania procka ? [pin pa0-wkup]
- i2c moga byc dwa kosztem gpio
- bedzie jtag kompatybilny z swd ale ten na gorze, [ no chyba ze sie uda nagimnastykowac tak ze sciezkami i poslac go na dol ( szczerze watpie ) ]
- podlaczac takie rzeczy jak : podtrzymanie bateryjne, drugi kwarc ?

Pzdr
Jacek

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages