Jacek Drewniak
unread,Mar 26, 2012, 8:35:33 AM3/26/12Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to proj...@googlegroups.com
Wybralem stm32f103rbt6 w lqfp64 i robie schemat w eaglu. Poprzydzielalem juz pinom odpowiednie funkcje ale w tej kwestii jest kilka problemow:
- UART bedzie jeden, bo sie nie da inaczej ( no chyba ze kosztem czegos [nie, akurat nie GPIO ;p ] )
- czy potrzebne sa wejscia kwadraturowe ? [ jesli tak to dzialaja one na timer1 i nie bedzie chyba mozna korzystac z jego 4 wyjsc jako pwm, nie doczytalem do konca]
- jest możliwość 8 wyjść pwm ALBO 7 [jednen pin z timer 1] + usb
- czy potrzebna jest mozliwosc usypiania procka ? [pin pa0-wkup]
- i2c moga byc dwa kosztem gpio
- bedzie jtag kompatybilny z swd ale ten na gorze, [ no chyba ze sie uda nagimnastykowac tak ze sciezkami i poslac go na dol ( szczerze watpie ) ]
- podlaczac takie rzeczy jak : podtrzymanie bateryjne, drugi kwarc ?
Pzdr
Jacek