W dniu 21 lutego 2012 13:39 użytkownik Mariusz Orda
<mariu...@gmail.com> napisał:
Kilka pytań/spostrzeżeń z mojej strony:1. Dopisałem się do projektu mechaniki - jaki jest termin na przedstawienie swoich koncepcji?
2. Chciałbym wykonać moduł procesora oparty o STM32 - może zmienić kolumnę na "moduł mikroprocesora" i podawać jaki konkretnie projektujemy?
Wrzucam swoje rozważania nt. budowy LF'a. Jako ze trochę tego więcej i na dodatek kilka schematów to w postaci pdf'a. Miałem trochę problemów żeby to wysłać więc jak załącznik nie działa to piszcie.